News
MichalAlone

Ukończyłem szkołę zawodową Mechanik pojazdów samochodowych i chce przejąć gospodarstwo.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MichalAlone    0

Witam mam mały problem bo ukończyłem szkołę zawodową Mechanik pojazdów samochodowych a chciałbym przejąć gospodarstwo.Co mam zrobić ?Czy muszę pójść jeszcze raz do szkoły aby zrobić sobie zawód Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych. Czy mogę zrobić sobie jakieś kursy i będę mógł przejąć gospodarstwo?

tymtus    41

możesz zrobić kursy, ale polecam Ci KKSy na rolnika, bo wtedy możesz starać się o dotacje na start.

Wiadomość z agroFakt.pl

tymtus    41

Kursy nie są potrzebne do przejęcia gospodarstwa, ale na opryskiwacz, kombajn itp. Ci się przydadzą, ale je możesz robić już po przejęciu gospodarstwa.

Edytowano przez tymtus

MichalAlone    0

Wielkie dzięki za pomoc 

możesz zrobić kursy, ale polecam Ci KKSy na rolnika, bo wtedy możesz starać się o dotacje na start.

a co to za kurs ? KKS jaka jest tego pełna nazwa 

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez nowak28011997
      Witam w zeszłym roku- będąc w trzeciej klasie technikum- startowałem w olimpiadzie wiedzy i umiejętności rolniczych w bloku produkcja roslinna, przygotowywany przez nauczycielkę produkcji roślinnej. W tym roku też zostałem wytypowany do tego konkursu jednak z powodu zwolnienia nauczycielki zostałem bez materiałów do przygotowań. Czy wie ktoś gdziemożna znaleźć testy i zadania praktyczne z wcześniejszych lat. W internecie jakoś nie mogę tego znaleźć. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś podał link lub w inny sposób pomógł w uzyskaniu materiałów do przygotowań.
    • Przez Recker
      Jakieś opinie o tej szkole bo wybieram się tam na TMR 
    • Przez Ykyaa
      Polecacie ZSR w Ostrożanach. I ile potrzeba mieć punktów aby się tam dostać?
      na Technik Rolnik.
    • Przez Bocian6230
      Mam pytanie odnośnie dofinansowania np. młody rolnik. Ja kończyłem technikum mechanizacji rolnictwa i wiem, że bez problemu mogę składać wniosek o młodego rolnika ,na prowadzenie itp , a kolega chodzi do zakładu doskonalenia zawodowego na kierunek rolnik , poszedł tam od razu po gimnazjum , on też po takiej szkole może starać się o dofinansowanie? Będzie miał takie same kwalifikacje jak po technikum czy zawodówce rolniczej? 😀
    • Przez kamil96
      Witam wszystkich przyszłych i obecnych rolników 

Założyłem ten temat z myślą po to aby wszyscy którzy mają zamiar zdawać egzamin zawodowy w postaci pisemnej i praktycznej mogli się zgromadzić w jednym miejscu.
      Nie ukrywam, że też będę zdawał ten egzamin w tym roku który odbędzie się na przełomie maja-lipca.
      A więc jak u was wyglądają przygotowania do tego egzaminu czy poprzez rozwiązywanie testów z poszczególnych przedmiotów zawodowych bo właśnie w mojej szkole tak to wygląda.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.