Rolnikc330782F

Zabudowa tyłu kabiny (szyba) Ursus C-330

Polecane posty

Witam, tak jak w temacie planuję zabudować jakoś tył kabiny w swoim ciapku, kabina nazywa sie " Chojnów " taka " rurkowa " jak to co niektórzy na nią mówią, oryginalnie z tyłu była plandeka z małą szybką, mam ją do dziś, lecz jest podarta, no i nie pasuje mi za bardzo taka plandeka, zależy mi na widoczności maszyn z tyłu gdy robię coś w polu a taka plandeka ogranicza widoczność, zauważyłem parę razy na wsi przejeżdżające trzydziestki, które miały z tyłu szybę w takiej ramie (Zdjęcie niżej) i chciałbym was zapytać czy takie coś można kupić gdzieś w sklepie, czy to może ludzie robili sobie sami ? Bo też zauważyłem to na nie jednej trzydziestce i ciekawi mnie gdzie można coś takiego nabyć, a lepsze to dużo od tej plandeki. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

post-154305-0-79895700-1454875710.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

Te nowsze wersje miały z tyłu oryginalna szybę kabina wymiarami to chyba ta sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Jak chodzi z rotacyjna to zapomnij o szybie albo zrób tak żebyś mógł ją łatwo demontowac.


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12192

rotacyjna nigdy nie zbije tej szyby ztyłu wiemz doświadczenia 15lat kabiny wychodziły takie od końca lat 80 pytaj w sklepach/składnicach jak nie to szybe można kupić a ramkę dorobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650
Napisano (edytowany)

Jak samemu robić to chyba lepiej kupić szybę od c-385 bo dochodzi prawie do samych błotników i dorobić ramkę.Rotacyjna nie zbije szyby z tyłu tylko boczne z prawej strony najczęściej a z drugiej strony to już lepiej niech kamień lepiej zbije tyną szybę wyhamuję niż ma trafić w kręgosłup albo głowę

Edytowano przez jonek98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj