News
bizonsuperzo56

Co sadzicie o kombajnie bizon super Z056

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam wszystkich użytkowników bizona Z056. I tych co mieli styczność  z nim. A zatem pytanie do was co sadzicie o tym modelu wady zalety ??

master20002    214

temat poruszany i wyczerpany do samego końca wiele razy w innych tematach. Nie powielaj tylko szukaj. Panie Moderatorze, temat do zamknięcia.

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez ceston
      Witam ponownie w bizonie nie pokazuje obrotów bębna. Z tego co wyczytałem to czujnik powinien być po lewej stronie. Widzę tam bizometr o którym ogólnie mało informacji można znaleźć co to za cudo? Czy może on wpływać na to że obrotomierz od bębna nie działa.
    • Przez wiktor27
      witam mam mianowicie problem przy koszeniu leci odgroma syfu najwiecej slomy.
    • Przez Pawel96
      Witam.
      Czy byłaby taka możliwość aby ktoś napisał jak ustawić Bizona na podstawowe zboża tj. pszenica, jęczmień jary, pszenżyto?
      Wiadomo ,że w każdym Bizonie bywa inaczej ale chodzi mi o takie wyjściowe ustawienia obrotów młocarni, wiatru według skali, obu sit według skali i szczeliny przy klepisku wedlug skali.
      Pozdrawiam. 
    • Przez Zetix
      Witam.

Miarka się przebrała, roczne łożyska siadły na odrzutniku i chcemy założyć taki zestaw. Zadzwoniłem do Pana który to robi i tak naprawdę jest dostępne w parę dni.
      Kosimy tylko zboża, więc obejdzie się bez 3'ciego koła żeby obniżyć prędkości bębna. Tylko jak jest z tymi obrotami bębna w takiej konfiguracji? Bo w tym ustawieniu one będą stałe, bez możliwości korygowania ... ma ktoś taki zestaw? Jak to się sprawdza? Pozdrawiam!

• Przez gustaww
      Witam. kto ma pomysł skąd ucieka mi zborze i rzepak od strony kół pasowych od młocarni. Dno zbiornika sprawdzone, wszystko co na wierzchu sprawdziłem i dalej nie mogę znaleźć dziurki. Olał bym to ale rzepak upada na koło pasowe wariatora i w rzepaku często staje młocarnia bo robi się tam olej z rzepaku. Ma ktoś pomysł co sprawdzić?  foto jak to wygląda

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.