Fendt308lsa

Przymarzający tur

Polecane posty

Fendt308lsa    425

Witam mam taki problem wlałem do tura nowy olej i tak o godzinie wieczornej 18-19 był mróz gdy chciałem podnieść tura nic nie podnośiło słyszałem jak ciągnik ewidentnie próbował podnośić polewałem gorąca wodą przewody i po próbie podnoszenia udało się podnieść nie wiem czy to wina dzojsitka że przymarzł czy wina oleju lub czegoś innego nie znam się na tym więc może wyjaśni ktoś mi tą przyczynę i jak jej zapobiedzz :D pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

może po zmianie miałeś zapowietrzoną instalecje nie myślales nad tym? napewno jak zakrecałeś filtr oleju hydraulicznego nie wlales do niego oleju i masz


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fendt308lsa    425

Wina oleju to nie wiem możliwe ale olej powinien być w porządku bo jest hydrauliczny sorrka ale nie podam dziś nazwy oleju bo zapomniałem jutro napisze nazwe :D dziś jak woziłem bele to z początku tur wcale nie chciał podnośić a dopiero w trakcie jazdy po drugą belke tur podniósł jutro napisze nazwę oleju :D hydrauliczny jest więc nie wiem pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

hydrauliczny to na rynku u nas sprzedawali zaklejał wszystko jak silikon, fajne pieniądze sie brało za rozebranie i wymycie.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matti0123    1

Mam podobnie w zetorze tylko u mnie tur sie podniesie i pozniej nie chce opasc. Jak sie ciagnik wraz z olejem rozgrzeje to jest okej, a u ciebie jak pisales ze jechales po druga bele to moze olej tez musi sie rozgrzac i bedzie wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DarekD    70

miałem taki sam problem . Jak mocno zimny olej to coś blokowało wychylanie tura choć czuć po traktorze ,że olej pompa tłocyła. Jak pochodził pewien czas i rozgrzał się olej to wszystko działało . Przyczyna ? Gniazdo euro robiło takie figle .   Wywaliłem ,wstawiłem nowe i po problemie .


nowy

 
 
 
 
 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maikerus
      Dzień dobry. Muszę wymienić felgę w wywrotce Megidia. Nigdzie, ani w sklepach ani na rynku wtórnym nie idzie jej dostać. Czy istnieje jakiś zamiennik który pasowałby po mniejszych lub większych przeróbkach? Czy ktoś z Was mierzył się ostatnio z takim problemem i jak sobie poradziliście? Pozdrawiam i z góry dziękuję za każdą pomoc.
    • Przez Mateo7171
      Witam. problem ze zgrabiarka dwukaruzelową Kuhn GA 7302. Przy włączeniu wałka słychać około trzy stukniecia w jednej karuzeli. Dzisiaj zablokowałem ramiona na siłę przekręciłem wałkiem to było czuć jak przepuszcza w środku. Szukam jakieś pomocy co to może być


    • Przez lutek0666
      Witam mam pytanie czy ktoś ma jeszcze jakieś części do siewnika rosyjskiego talerzowego, głównie chodzi mi o tryb napędzający znajdujący się przy sprzęgle.
    • Przez MariuszMF2645
      Witam Poszukuje kubełków/Wkładek do Sadzarki Cramer DSD-2000


    • Przez Marcin9908
      Witam serdecznie, czy ktoś ma może do sprzedania noż do wycinaka Schrijver; wycinak starszej serii. Nowych niestety już brak w sprzedaży, a i nawet o używkę okazuje się że problem, a jeśli coś było to i tak w fatalnym stanie. Jeśli ktoś byłby w stanie pomóc w tym temacie to proszę na priv, z góry dziękuje.
      Długość (mm) 1730 Szerokość (mm) 110 Grubość (mm) 3
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj