Polecane posty

waldexx    0

dziś dzwoniłem  do glencora port Gdanisk pszenica 690 kukurydza 630  pszenica na zbiory 2017 - 715 wrzesień taka dostałem ofertę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7584

Tak to jest niby jedna Polska a guwno prawda cześ polski od w schodu do wisły to 2 sort a unas pszenica 520 na konto niema znaczenia czy jakościowa czy paszowa byle pszenica . Tak zarabiają handlaze na pszenicy z Zamoiskiego zadaleko na port...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vril    1

dziś dzwoniłem  do glencora port Gdanisk pszenica 690 kukurydza 630  pszenica na zbiory 2017 - 715 wrzesień taka dostałem ofertę 

Pszenica 12 czy 14 ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gerardpolska    13

Tak to jest niby jedna Polska a guwno prawda cześ polski od w schodu do wisły to 2 sort a unas pszenica 520 na konto niema znaczenia czy jakościowa czy paszowa byle pszenica . Tak zarabiają handlaze na pszenicy z Zamoiskiego zadaleko na port...

Możesz wynająć transport i jechać na północ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldexx    0

to po 690 12,5/76/250 w tym roku chyba większość ma białko z tego co mówili tylko problem z gęstością i opadem  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patfilmax    7

ale z tą gęstością to jest robienie chłopa w ch..a bo jak niema gęstości to pszenica jest automatycznie lżejsza więc tracimy na wadze a oni jeszcze potrącenia robią za jej brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek37   
Gość mirek37

nie pamiętam tej firmy, ale ona teraz w Borkach Kosy wydzierżawiła magazyny. Aśka dzisiaj do mnie dzwoniła (ta co w Agrocornie pracowała)

Jak coś to jutro mogę się dowiedzieć dokładnie. Przez telefon nie dosłyszałem nazwy

aby tylko to niebyła tylko zmiana nazwy,sprzedawał ktoś do nich i ma przelew?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

rolnicy trzeba strajkowac przeciwko temu . był strajk kobiet przeciwko aborcji udalo sie im to teraz kolej na polskich rolnikow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

rolnicy trzeba strajkowac przeciwko temu . był strajk kobiet przeciwko aborcji udalo sie im to teraz kolej na polskich rolnikow .

 

chetnie zabiorę sie na taki strajk

 


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryssr    52

to był spe kulowany strajk kobiet o nic tak na prawdę, protestujący byli przeciwko projektowi który wyszedł od ludzi a nie od partii i de facto dalej jest spór. strajk rolników przeciwko czemu konkretnie ? Fakt jest że na ukrainie nie ma norm itp takich jak w ue.... ceny są marne, może się zmienią ale kiedy to nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

to był spe kulowany strajk kobiet o nic tak na prawdę, protestujący byli przeciwko projektowi który wyszedł od ludzi a nie od partii i de facto dalej jest spór. strajk rolników przeciwko czemu konkretnie ? Fakt jest że na ukrainie nie ma norm itp takich jak w ue.... ceny są marne, może się zmienią ale kiedy to nie wiadomo

 

strajk przeciwko sciaganiu zboza z ukrainy np na podstawie takeij ze przez te zboze przedostaje sie do nas asf czy cos innego wymyslic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

bajdu,bajdu - 500 dostaiście to cicho siedzieć ;) i nie pluć na tych których wybraliście - ja ich nie wybierałem.

 

 

Kapka - 590 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie mów że na podstawie tego artykułu wywnioskowałeś ile ciągną z ukrainy..?

Nie na podstawie tego artykułu ile ciągnął tylko chodzi mi że się jeszcze zwiększy a przecież pszenicy u nas w brud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

bajdu,bajdu - 500 dostaiście to cicho siedzieć ;) i nie pluć na tych których wybraliście - ja ich nie wybierałem.

 

 

Kapka - 590 netto.

590 ale parametry  max i powyżej 15 ton ale mało kiedy u nigo są max dlatego 560 to będzie norma ale ta cena u niego od żniw taka sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010

Tak to jest niby jedna Polska a guwno prawda cześ polski od w schodu do wisły to 2 sort a unas pszenica 520 na konto niema znaczenia czy jakościowa czy paszowa byle pszenica . Tak zarabiają handlaze na pszenicy z Zamoiskiego zadaleko na port...

U mnie w zamojskim 600 brutto konsumpcyjna

AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9243

tak, 600 brutto, ale wszyscy chcą gęstość 80, a takiej chyba nikt nie ma. W realu 560 to max za konsumpcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3527

To Ty oddajesz ,nie sprzedajesz?

+ 1 punkt ostrzeżeń za nabijanie postów

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksys    23

To Ty oddajesz ,nie sprzedajesz?

 

za tą cenę to się oddaje

w okolicy 540-550 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj