Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
LESZEK91    0

Witam,

niedawno kupiłem ciągnik CASE 1690 i mam z nim troche problem, mianowicie w pracach polowych przy oraniu bardzo wolno mi opusza pług. Podnosi dobrze tylko zbyt wolno opuszcza.

A jakby tego jeszcze było mało pobiera mi olej z silnika

nigdy wcześniej nie miałem ciągnika tej marki więc jestem mało zorientowany.

Czy ktoś coś podpowie w którymś temacie??

Edytowano przez LESZEK91

Barm03    5

Olej w silniku, to może brać z różnych przyczyn, jakim pługiem orzesz ? Podczas ciężkich prac czujesz tak jakby się dusił ?

Wiadomość z agroFakt.pl

mati8991    10

a kopci na "niebiesko"  ??? wersja uturbiona ?? a moze jest regulacja podnoszenia i opuszczania i dlatego tak wolno opuszcza ??

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez TelefonyRadom
      Witam wszystkich ,
      Zapraszam do zapoznania się z produktami firmy Luki Oils  
      Lista naszych produktów 
      http://www.luki-oils.pl/produkty.php
      O nas 
      http://www.luki-oils.pl/o-nas.php 
      Cenny konkretnych produktów Dostępne pod numerem telefnu 533 949 989  
      Dostawa kurierem lub przez przedstawiciela 
      Do zakupionych u nas produktów miłe dodatki
      Pozdrawiam Adrian Budziński 
      Jeśli chcesz się ze mną spotkać w przypadku większych zamówień Obsługuję tereny Radomia Kielc Grójca Opoczna dalsza odległość też możliwa
    • Przez kamil5421
      Witam. Kupiłem ostatnio ciągnik i w skrzyni mam zalany taki olej , ktoś wie co to za olej i ewentualnie co można dolać aby się nie zważyło . jakich parametrów .. z Góry dziękuje .

• Przez Tomasz354
      Witam, mam poważny problem, podczas orania moim Lamborghini usłyszałem trzask i pług spadł na ziemie, po zdjęciu dekla okazało się,że łapa która jest na wałku ramion pękła na pół, teraz pytanie, gdzie takiego czegoś szukać ? Macie może jakieś pomysły ? jako ,że to Lambo, to pewnie w Same i deutz będzie to samo, chodzi o pozycje 10 z załączonego zdjęcia.
    • Przez mrlighter99
      Witam,
      Mam pytanie jakie traktory (oprócz fenda )posiadają osobny zbiornik na olej hydrauliczny. Ponieważ posiadam ursusa i chce kupić ciągnik. Pozdrawiam.
      Proszę o przykłady
    • Przez ursus1991
      Hej.
      Posiadam duży problem  z podnośnikiem w 6610. Wygląda to wszystko tak, że jak podniosę maszynę to podnośnik cały czas pracuje i opuszcza jakieś 5 cm  i podnosi z powrotem w bardzo szybkim czasie, że aż buja całym ciągnikiem.  Dodatkowo czasami nie chcą działać przyciski od podnoszenia i muszę albo przytrzymać przycisk, albo czasami podnieść suwakiem. Czasami podnośnik podniesie do końca, a czasem trochę mu brakuje. Pod czas uprawy w polu ciągnik potrafi sam podnieść maszynę, czasami nawet robi to cały czas i muszę dusić ciągle w dół.  Hydraulika też potrafi się przywiesić. Dzisiaj podczepiłem siewnik na hydropaku i po którymś podniesieniu nie mogłem go opuścić. w którą stronę bym nie dał dźwigni to ciągnik próbował dalej podnieść siewnik. Co może być tego przyczyną? Olej i filtry są nowe. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.