Polecane posty

LESZEK91    0

Witam,

niedawno kupiłem ciągnik CASE 1690 i mam z nim troche problem, mianowicie w pracach polowych przy oraniu bardzo wolno mi opusza pług. Podnosi dobrze tylko zbyt wolno opuszcza.

A jakby tego jeszcze było mało pobiera mi olej z silnika

nigdy wcześniej nie miałem ciągnika tej marki więc jestem mało zorientowany.

Czy ktoś coś podpowie w którymś temacie??

Edytowano przez LESZEK91

Barm03    5

Olej w silniku, to może brać z różnych przyczyn, jakim pługiem orzesz ? Podczas ciężkich prac czujesz tak jakby się dusił ?

Wiadomość z agroFakt.pl

mati8991    10

a kopci na "niebiesko"  ??? wersja uturbiona ?? a moze jest regulacja podnoszenia i opuszczania i dlatego tak wolno opuszcza ??

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez karoleeeq
      Witam dziś  zobaczyłem usterkę w moim władku natomiast zobaczyłem że strasznie sadzi mi olej hydrauliczny z pod korka (z tyłu) do tej pory tak nie było odkręciłem korek i powietrze wybiło strasznie dużo piany było i jak traktor jest odpalony to caly czas leci ten olej. Z góry dzięki za odpowiedz
    • Przez edi2000
      Same Iron 150,
      Ciągle włączony zapłon, nawet po wymontowaniu stacyjki w ciągniku świecą się kontrolki, można włączyć światła itd.
      Gdy stacyjka na zero: świecą się kontrolki, można włączyć światła, kierunkowskazy itd. Jednak wyświetlacz na słupku pokazuje error i piszczy,
      Gdy stacyjka w pozycji I wyświetlacz się uspokaja wszystko działa poprawnie, można zmieniać biegi na Powershift ...
      Nie odpalałem, ale po przekręceniu stacyjki na max rozrusznik staruje normalnie
    • Przez anger30
      Witam.po przepracowaniu kilku mth zauważyłem olej w tłumiku.Dodam że remont był robiony kapitalny silnika.Czy coś jest źle zrobione czy dociera się i to dlatego?
    • Przez Patrykxd
      Witam potrzebuje takie ślizgi bądź odbojniki, które są przykręcone do ramion podnośnika. Działa to na zasadzie łańcuchów bocznych, które odciągają ramiona. Jeśli ktoś miał coś podobnego to proszę o pomoc, ponieważ moje się już wytarły i nw jak je zregenerować.
    • Przez Wuwo1
      Witam od jakiegoś czasu ciągnik pobiera olej w sporej ilości w orce ok 0.5l na hektar przykapca na bialo   .co morze byc przyczyną z odmy nie puszcza dymu ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.