Skocz do zawartości

Polecane posty

LESZEK91    0

Witam,

niedawno kupiłem ciągnik CASE 1690 i mam z nim troche problem, mianowicie w pracach polowych przy oraniu bardzo wolno mi opusza pług. Podnosi dobrze tylko zbyt wolno opuszcza.

A jakby tego jeszcze było mało pobiera mi olej z silnika

nigdy wcześniej nie miałem ciągnika tej marki więc jestem mało zorientowany.

Czy ktoś coś podpowie w którymś temacie??

Edytowano przez LESZEK91

Barm03    5

Olej w silniku, to może brać z różnych przyczyn, jakim pługiem orzesz ? Podczas ciężkich prac czujesz tak jakby się dusił ?

Wiadomość z agroFakt.pl

mati8991    10

a kopci na "niebiesko"  ??? wersja uturbiona ?? a moze jest regulacja podnoszenia i opuszczania i dlatego tak wolno opuszcza ??

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez versus
      jak mozna wzmocnic podnosnik w 60-ce????
    • Przez Leo
      Na gwarancji moja 80ka zaczęła brać olej.Okazało sie że pękł pierścionek. Po naprawie bierze ok 2l na jedną zmianę oleju.Rozmawiałem z jednym właścicielem agroplusa 80 i jemu też ciągnik bierze olej(ok1.5l). Czy ten typ tak ma??
      Poza silnikiem nic mu nie zarzucę.Super ciągnik. Nie zamieniłbym go na żaden inny (chyba ,że na JD 5620 Prenium)

• Przez dawid12
      Witam mam problem z podnosnikiem w T-25.Ciągnik podnosi tylko lekkie maszyny(pajak,obsypnik).A ciezejszych niepodnosi wcale albo podniesie i nietrzyma.Pompa została wymieniona uszczelki na siłowniku tez.I tu jest problem bo juz niewemy co to moze byc.
    • Przez samson
      Witam, jaki trzeba wlać olej do hydrauliki do DX 85 ???? Kupiliśmy pług i jest chyba mało oleju bo nie może siłownika do końca wypchnąć.
    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)

Od kiedy to się pisze pąpa?