News
MarcinNH

Siewnik na przekładni olejowej

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MarcinNH    45

Szukam siewnika 2.5 m może być tez 3 m zależy mi głównie na przekładni olejowej i skrzyni zasypowej gdyż chce go przerobić na nabudowany do agregatu. Jeśli mozecie napiszcie mi jakie siewniki miały przekładnie olejowa będe wdzięczny

www.youtube.com/user/MarcinAdamczyk12 Zapraszam na super filmy :)

mariuszd93    489

Chcesz żeby  ci wymienic  wszystkie  siewniki,  co miały  olejową przekładnię ??? Ty  poważny  jesteś?  na  zdjęciach w  ogłoszeniach  widać , oglądaj i kupuj  :P

;)

Wiadomość z agroFakt.pl

MarcinNH    45

Szukam siewnika do dwoch tys nie kupie amazone za 7 i zaraz pojdzie pod palnik. Nie we wszystkich ogloszeniach widac jaka ma przekladnie bym musial do kazdego dzwonic

Patryk1222    43

W tej sytuacji najtańszy będzie polski poznaniak 6 produkowany jakoś +-od 1995 roku zdezolowany zgnitek może znajdziesz za 3k xD

MarcinNH    45

Ogladalem isarie 6000 sb na części chyba tylko ze juz przekladni nie bylo a skrzynia zasypowa byla za 500 a na olx nie widziałem. Jakis siewnik na czesci da sie wychaczyc za tyle

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez paktofonikas1987
      Czy w kazdym siewniku mozna ustawic sciezki ?Bo mam jakis stary duzy (5 lub 6m) siewnik z kutna i chcialbym zaczac robic sciezki pod opryskiwacz z belka 12 m.I nie bardzo wiem jak to zrobic. Moglby ktos pomoc?
    • Przez Damian2000
      Cześć!
      Kupiłem wczoraj siewnik poznaniak 5
      Rok.1988 szerokość.2.70
      I nie wiem jak powinn być podłączona linka od znaczników do ciągnika czy ktoś mógłby mi wysłać zdjęcie jak to powinn wyglądać będę bardzo wdzięczny.
    • Przez Czarekmarek
      Cześć.

Mam siewnik Poznaniak z 1988 roku o szerokości 2,7m. Odkąd pamiętam nie było w nim znaczników, Ojciec zawsze siał bez nich i wychodziło jak spod igły. Mi tak dobrze nie idzie i chciałbym te znaczniki założyć.
      Szukam informacji, schematu, zdjęcia przerzutnika znaczników, który jest u mnie zamontowany. O ile dobrze kojarzę to powinna tam być linka, którą zaczepia się tam gdzie cięgno i przy podnoszeniu (czy opuszczaniu?) przerzuca znacznik. 
      Potrzebuję wiedzieć jak to powinno wyglądać i prawidłowo działać. 

Załączam fotkę tego co u mnie po znacznikach się ostało. (trochę byle jaka bo robiona na biegu rano przed pracą, jak trzeba to jutro zrobię dokładniejsze zdjęcie)

• Gość andrew_goszczyk
      Przez Gość andrew_goszczyk
      Witam. Mam proste pytanie ile waży hassia dk 250,smażone d7 i d8 też250 bo nie wiem cz mój zet da rade z zestawem i jak wygląda przezbrojenie rolek do rzepaku. Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez rolnikpostępowy
      Co myślinie na temat tego zestawu siewnego?
      Czy warto go kupić?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.