krystek1992

Metal fach N267 problem z obsługą rozdzielacza

Polecane posty

krystek1992    20

Jak w temacie. DO tego rozrzutnika wziąłem dodatkowy rozdzielacz bo w ciągniku mam tylko 2 wyjścia hydrauliczne. Po podłączeniu hydrauliki za pomocą linek z ciągnika obsługuje rozrzutnik. Jedna dźwignia od podnoszenia i opuszczania klapy i druga od posuwu przód tył. Problem w tym że posuw idzie tylko wtedy gdy trzymam ręką wciśnięta dźwignie. Gdy dam na zaskok posuw przestaje iść. Przecież nie bedę na polu jechać i jedną reką trzymać kierownice a drugą dźwignie od posuwu. Ktoś pomoże?


Zetor 9641 + ładowacz

John Deere 6120M...

 

... walczą dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grabos1981    703

to wcale nie musi być dźwignia która jak zatniesz to bedzie podawać olej. to może być poprostu wolny spływ. uszykuj jakaś zapadke na dźwignię i nie bedziesz musiał jej trzymać.


:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystek1992    20

Jest tak jak piszesz. Pozycja skrajna to wolny spływ a przed nią powinna byc tez zapadka z sunięciem taśmy. Jutro dzwonię na serwis. Nic sam nie bede kombinował tym bardziej że to nowy sprzęt za spore pieniądze. Płacę i wymagam.

 

Myślałem że posiadacze takich rozrzutników się odezwą, niestety chyba się zawiodłem.


Zetor 9641 + ładowacz

John Deere 6120M...

 

... walczą dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EKO-ENERGIA    9

Koledzy dziś ukręciłem wałek napędzający łańcuchy, ukręcił się w przekładni.

 

Wymienialiście??? wyjdzie bokiem czy trzeba zbijać wszystkie zębatki i do przekładni????

 

Włączyłem posuw a nie podniosłem klapy i po 5 sekundach było pozamiatane, zagadałem się i upssssss.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj