pawlo694

New Holland T5.115 cena?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
statek    140

38 po co mniejsze?

 

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

 

 


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hassi37    21

 

A co wchodziło w skład Twojej gehenny? bo przyznam się szczerze, że rozmawiałem z byłym servisantem nh i sam się zwolnił, no i mówił że raczej nie poleca t5. a ja mam złożony wniosek właśnie na t5.115. Natomiast mówił że lepiej kupić t6. a co wy o Tym sądzicie ?

Kilka stron wcześniej opisywałem

wszystykie awarie a było ich kilka ale to wszystko przez żle zapiętą wiazkę przewodów w kabinie które zostaly przetarte przez hamulec ręczny (pierwszy przypadek na wszystkie modele u dilera)ogolnie to fajny traktorek teraz chodzi super 270 mth zrobione i tylko paliwko się leje i wio.A t6 to inna bajka wieksza kasa no i traktorek wiekszy jeżeli masz kase i wniosek ci przejdzie to bież t6 najlepie 6 garowy 115 konny mi proponowano case maxuma115 ale był za duży na wniosek no i kasa dużo wieksza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekvegas    0

Witam.Niedługo będę kupował ciągnik ok 105KM. Mam trzy opcje New Holland T5 105, Deutz-Fahr 5110 i najdroższy John Derre 6110 MC. Który wybrać ,Warto dopłacać 50 tyś do JD? Jeżeli tak to dlaczego.Ciągnik ma pracować z turem(jaki wybrać?) ,agregatem z siewnikiem i opryskiwaczem 1000l. Proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus5030    1

teraz w t5 na prawej konsoli znajduja się takie 2 pomarańczowe guziki - czy ktos wie do czego one słuzą,wcześniej ich nie było a

wystepuja w manualnej skrzyni i electro command.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vicia1223    11

Na youtube jest filmik warpol -agro wnętrze kabiny modelu ze skrzynią elektro comand .

 

Jakimi pługami orzą Wasze t5.105 ??


wschodni koniec mazowsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case-jxu-95    12

Marekvegas ja na twoim miejscu dołożyłbym te 50 tys i brał JOHN DEERE T5 nie dorówna mu nigdy ani w polu ani w transporcie .Sam miałem też ten dylemat wybrałem jxu fulwypas a kolega kupił john deere 6230 i teraz widać różnicę a co do opryskiwacza zawieszanego 1000l pryskam traktorem 65km i daje radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T7-200    1

Marekvegas - do TUR'a napewno lepiej się sprawdzi NH z powodu spalania (mniejszego od jd), typ T5 dlatego, że ma świetny skręt. Do agregatu uprawowo siewnego - biernym 3,0m z siewnikiem 3,0 spokojnie sobie da radę (kolega po górach robi takim zestawem). 1000 litrów opryskiwacz to spokojnie, na 1000 opryskiwacz to T4 np 75 koni Ci wystarczy - jedynie obciążniki żeby miał z przodu.

 

Do tych prac co wymieniłeś T5 sprawdzi się napewno dobrze, a jeśli szukałbyś cięższego ciągnika do ciężkich prac to np T6.120 jest niedaleko mnie i śmiga z 4ką obrotową duża na pełnej szerokości.

Edytowano przez T7-200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekvegas    0

Dzięki za podpowiedzi.JD podobno wytrzyma lata.Ciągnik ma być pomocniczy ,mam już Laborghini R5 130KM . Kupowł będę też 4 obracalną do niego .Polecają Kvernelanda .Co wy na to ? Może jakiś inny .Teraz orze Turem vario 5b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

Ja bym stawial t5 z seria 5 johna. Obydwa sa ze slabszych materiałów i oparte na gorszej technologii ale warte swojej kasy. Fakt ze na pewno nh spali mniej od jd

 

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

 

 


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Marekvegas ja na twoim miejscu dołożyłbym te 50 tys i brał JOHN DEERE T5 nie dorówna mu nigdy ani w polu ani w transporcie .Sam miałem też ten dylemat wybrałem jxu fulwypas a kolega kupił john deere 6230 i teraz widać różnicę a co do opryskiwacza zawieszanego 1000l pryskam traktorem 65km i daje radę

Tych ciągników raczej nie masz co poruwnywać do siebie. Bo ja odeszłem od JD 5100 tego tańszego i kupiłem NH T 5060 tego droższego, ale tańszego niż JD na podzespołach chinskich i jestem bardzo zadowolony.

A JD 6230 to trzeba porównywać z T 6030 a to już całkiem inna półka, a droższy był o 30 tyś jak ja kupowałem, więc do JD i tak by brakło z 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case-jxu-95    12

Tomek 73 zgadzam się z tobą ,też miałem to dopisać ,że to są różne klasy ciągników ,ale jakoś mi uleciało z jxu jestem zadowolony ale dziś bym dołożył i kupił maxxsuma ha przebywa a traktor słaby niby ma te 97km ale ja ich nie czuję .SZampańskiej zabawy dla wszystkich agrofotowiczów pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Dokładnie, ja też myślałem o większym, a bardziej o lepszej skrzyni.

Pozdrawiam i idę się bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jumbo    0

Rzeczywiście teraz T5 w wersja 2014 ma 2 guziki na błotniku po prawej stronie do przełączania biegów pod obciążeniem i nie jest to wersje EC. Rocznik 2014 ma sporo zmian m.in czarne nadkola na błotnikach, większa sprężarka, dodatkowe zabudowania przed dostaniem się wody nad chodnicą, boczne reflektory z T6, fabryczna pneumatyka dwuobwodowa, prowadnica na roletę przeciwsłoneczną, inna konstrukcja ramy drzwi (więcej miejsca dla pasażera), przeniesiono na prawą stronę dźwignie wom, lepsze radio z USB i chyba to wszystko. Wiem to na pewno ponieważ widziałem ten ciągnik na żywo a nie na you tubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina2277    2

masz jakieś zdjęcia ;) a co sądzisz u jego bliźniaka farmalla U też zmienili ;)

Edytowano przez malina2277

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lol2525    0

koledzy mam dylemat na 25ha leprzy będzie new h5 115 czy zetor forterra hsx120 co wybrac ??obaj maja po około115km pracowac bedą w 4 obracanej unii i agregacie 3m siewnym i siewnikiem 3m czy dadza rade na glebie klasy 4 a i b. ? i który lepszy ?(oszczędniejszy, tanszy w serwisowaniu i utrzymaniu, wygodniejszy wytrwalszy...??? prosze o rade czy może jakąś inną marke wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Zdecydowanie NH. Kolega ma Zetora prawie 3 letniego 120 km i teraz jego wspólnik NH kupuję. Cieknie, problem z turbem i po zapalenie po 5 minutach rusza, jak dobrze pogazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jumbo    0

Na zdjęciu pierwszy z lewej to wersja po poprawkach.

72b86e68ede20deem.jpg

Edytowano przez Jumbo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jumbo    0

W środku nie mam, ale niedługo będę miał okazje to zrobię parę i dodam to co się zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj