Skocz do zawartości
xzibit0000

Warfama z-543 nie dobija balotów! pomocy!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

lukbold    411
Napisano (edytowany)

eee to mi ciśnienie w hydraulice ucieka czy tobie? jeśli wpadłeś na tak prosty i genalny sposób diagnozy siłowników to o czym w ogóle ta gadka... czuje sie jakbym pisał z osłem.  2 siłowniki oraz głupi zawór a rozwiąnia szuka nie wiadomo gdzie... ehh szkoda gadać. no ale baw sie dobrze

Edytowano przez lukbold

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kamilrolnik18
      witam. zastanawiam się nad kupnem prasy ursus 594 , nie interesują mnie zachodnie prasy na mój mały areał . chciałbym wiedzieć jakie opinię macie na temat wyłącznie tej prasy jak się sprawuje w słomie oraz sianokiszonce itd. pozdrawiam.
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      witam mam zamiar zakupić prase warfama z 543 możecie mi coś powiedzieć coś o tej prasie czy robi dobre belki czy jest trwała i a i jak jest z częściami
    • Przez knur
      Witam, mam problem z prasą jak już napełnie komorę i podaje siatkę to ściąga ją na jedną stronę i później pół snopka jest tylko owinięte i co jest nie tak???? 
    • Przez PrzemekL
      <p>Czy jest możliwość wyregulowania lub naostrzenia noża tnącego siatke? (Nie do końca docina siatke) Warfama z-543 r.2000</p>
    • Przez darkoe
      Witam. Mam takie pytanie. W mojej prasie maksymalnie można owijać bel siatką 3 raz. Tak jest farbtycznie. Jest czterostopniowa regulacja i maksymalnie można ustawić na 3. Chciałbym to przerobić żeby można było owijać na 4 lub 4 i pół. Chodzi o to że przy mocno kruchej słomie siatka pęka lub ją ściąga na boki. Kumpel ma new hollanda prase i on kruchą słome owija 4 i pół raz i nie ma tego problemu.
      Przesyłam zdjęcie regulacji owinięć siatką
      Myślałem o przedłużeniu tego płaskownika z 4 otworami. Co wy o tym sadzicie? To dobry pomysł?