Zaloguj się, aby obserwować  
BrzozaZetor

Zestaw do ciągnika(Radio)

Polecane posty

BrzozaZetor    27

Witam, ten temat może i był poruszany, ale ja wciąż mam wątpliwości.Jeśli moglibyście to doradźcie jakie radio wybrać do Zetora 7045, tak aby było słychać dobrze, oraz żeby dźwięk nie był  zniekształcony. Wraz do tego radia chciałbym kupić jakieś głośniki. Jeśli możecie napiszcie swoje propozycje, gdyż niedługo będzie remont i chciałbym założyć radio ;)

A i byłbym zapomniał, cena jaką mogę przeznaczyć to tak około 150zł(może nieco więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Takie wymagania to nie za taką cenę :D Do ciągnika spokojnie Ci starczy coś z niższej "chińskiej" półki cenowej.

Ja mam taki zestaw:

http://allegro.pl/radio-samochodowe-mp3-usb-aux-pilot-kostka-i4988503048.html

http://allegro.pl/glosniki-magnat-car-fit-style-132-13-cm-2-drozne-i5035106798.html

Inne w podobnej cenie oczywiście też mogą być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Z tym w głośnikach to bardziej jest chwyt marketingowy niż coś co naprawdę działa i poprawia jakość dźwięku. Zresztą przy tej klasy sprzęcie i tak różnicy nie zauważysz.

Przy robocie w polu radia mogę słuchać chociaż idealnie cicho jak w aucie nie jest. Przy lżejszej robocie spokojnie można posłuchać.

Z tym, że mam poupychane wszystkie nieszczelności w kabinie i poprawione trochę wyciszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BrzozaZetor    27

Ok, dzięki.Teraz wiem co i jak.

 

 

 

Jest masa tematów o radiu w ciągniku, w tym kilka o zetorze. Tam trzeba było zapytać. Zamykam.

Edytowano przez Elektrotechnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Vladimir
      Witam wszystkich :rolleyes: nie chodzi o awarię, lecz udoskonalenie... umarzyło mi się Panowie radyjko do Władzia, bo jeszcze tego mi tylko brakuje. Kabinka jest cichutka, bo i młoda no i Ruska ostatnio z telefonu puszczałem sobie muzykę i słychać bez problemu-ale jednak chciałbym system Trakto-audio i tu mam taką prośbę/pytanie do wszystkich, a zwłaszcza elektryków może tu obecnych :rolleyes:
       
      Wiem, że radyjko trzeba po prostu podłączyć pod + no i -, czyli masę :rolleyes: ale ja nie chcę instalacji przeciążać, bo już parę rzeczy podłączyłem... :unsure: chcę zrobić osobną instalację do radia :rolleyes:
      Jak to zrobić najlepiej i oczywiście na jakich bezpiecznikach...?
       
      Chciałbym też zrobić jakiś wyłącznik na przewodzie + od radia, żeby przy odpalaniu było odłączone na bank, tylko nie wiem, czy wtedy pamięci nie będzie tracić-bo wystarczy bezpiecznik...? :rolleyes:
    • Przez farmerNH
      Witam.
      Chcialbym zalozyc do NH CB radio presidenta.
      Ktore wybrac harry czy johny?
      Ile powinnem dac, zeby nie przeplacic?
      Jaka antena? Za ile?
       
      Czy moge cb podlaczyc pod radio w nh?
    • Przez matijas67
      Witam !
      Mam problem z radiem 
      http://allegro.pl/r17-radio-samochodowe-fm-mp3-usb-sd-aux-pilot-i5853098105.html Dziś dostałem nowe radio, najpierw podłączam do akumulatora, aby sprawdzić
       
      Po podłączeniu zadziałało i zaraz zgasło ( jakby jakis kabelek nie lączył - ale kostki nowe)
      Później patrzyłem wszystko : łączyłem na krótko - bezpośrednio bez kostek i NIC
       
      Proszę o Waszą pomoc.
       
       
    • Przez Mateuszlampo
      Witam, zamierzam zamontować radio w swoim lampo, i potrzebuję pomocy bo nie mam pojęcia jak to zrobić. <_<  Wiem, że oryginalne głośniki powinny być zamontowane w zagłębieniach z tyłu podsufitki, jednak co zrobić jeśli ich nie mam? Chciałbym się również dowiedzieć, jaką antenę wybrać oraz w jaki sposób poprowadzić przewody. Z góry dziękuje za pomoc       
    • Przez matiz955
      Mam problem z elektryką, w JD 5720 wersji ekonomicznej, otuż nie mam żadnych świateł, nawiewu i radia, nie wiem co jest przyczyną.
      Nowy włącznik świateł nic nie dał.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj