News
rolnik22

Potwierdzenie przelewu wydruk elektroniczny

Polecane posty

rolnik22    3

Mam pytanie odnośnie potwierdzeń przelewów?  czy płacąc za maszyny  wystarczy ARiMR  wydruk z komputera z systemu bankowości elektronicznej ? który w opisie ma że nie wymaga podpisu ani stempla, czy musi być na tradycyjnym druczku?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez raf08ca
      witam , mam takie pytanie: Dziadek jest w ubezpieczony w KRUSie I płacił składki I prowadził firmę i płacił składki w ZUSie gdzie będzie pobierał emeryturę? czy te emerytury można sumowac ? Urodził się w 1948 roku.
    • Przez Luki995
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy wydano komuś fakturę z numerem pesel? Bo jak wiadomo 1 stycznia weszła ustawa o obowiązku podania numeru NIP nabywcy na fakturze i ja w związku z tym nie dostałem ostatnio faktury za zakupiony koncentrat paszowy (  jestem ryczałtowcem ale jako że jestem młodym rolnikiem to zbieram faktury na dowód prowadzenia gospodarstwa żeby ewidencja przychodów i wydatków nie była pusta). Dotychczas posługiwałem się numerem PESEL jako normalna osoba fizyczna. Chodzi mi o fakturę za zakup paliwa. Zbliża się termin składana wniosków o zwrot akcyzy i na stacji chyba nie wydadzą faktury bez NIPu. Jak z tym u was?  
    • Przez Dawidos1
      Dzień dobry  
      Mam pytanie do was czy trzeba być na krusie by dostać dopłaty na ekologię tzn czy mogę pracować i jednocześnie prowadzić gospodarstwo ekologiczne? 

• Przez Opolskirobol
      Witam, mam pytanie odnośnie finansowania maszyn na które dostałem dotacje z prow. Mam do kupienia opryskiwacz, siewnik oraz ciągnik za łączna sumę do 300tys netto. Gdzie najlepiej wziąść kredyt na sfinansowanie zakupu? Odpowiadałoby mi na 10 lat z racji tego że poczynilem wcześniej inwestycje i nie mam pieniędzy na wkład własny. Może polecacie finansowanie fabryczne? Mój bank wyliczył mi kredyt z odsetkami ponad 100tys samych odsetek na 8 lat i spłaty co miesiąc odsetek po 1500zl. Jakie rozwiązanie polecacie 
    • Przez bartek18394
      Mam pytanie ile będę miał biogazu z 120 loch w cyklu zamkniętym czyli jeszcze tuczniki i 50 ha kukurydzy na kiszonke . Ile mw jest potrzebna do tego biogazownia.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj