adamc330

Do sprężarki dostaje się paliwo MF 255

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
adamc330    118

Witam mam problem z moim MF 255 zauważyłem że w butli od powietrza ciągle zbiera się paliwo jak spuszczam zawartość zbiornika czuć wyraźnie że jest to paliwo ON. Moje pierwsze skojarzenie to pęknięta membrama w pompce zasilającej i paliwo dostaje się do oleju i podczas gdy olej smaruje sprężarkę ona wyrzuca paliwo bo jest rzadsze do zbiornika z powietrzem. Może miał ktoś podobny problem i wie co się mogło stać ???

Massey Ferguson 255
Ursus C-330 + Tur1

kamil496    39

Miałem ten sam problem, tylko że u mnie ropa z tyłu złączem wylatywała. Przyczyną był zacięty zaworek w świecy płomieniowej, który puszczał paliwo do kolektora ( mimo że świeca nie grzała ) a sprężarka go zaciągała.

Edytowano przez kamil496

Wiadomość z agroFakt.pl

kamil496    39

Nie, podgrzałem ją z 15 sekund i za drugim razem pomogło :D

Edytowano przez kamil496

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Miszka123
      Witam takie pytanie mam do was  w moim Ursusie 1224 sypie mi się siedzenie  i planuję  wstawić  nowe  i  zastanawiam się na jakie  zmienić ?  bo pierwsza moja taka myśl żeby na pneumatyczne   a to siedzenie wymaga  pod sprężarkę podłączenia  i jak by było podłączone  to mógłbym  użyć sprężarki np   do napompowania koła  czy było by trzeba odłączać siedzenie by napompować koło  ?   na jakiej  to zasadzie jest  może ktoś z was  wstawiał  do takich ciągników   czy może mechaniczne wybrać    są jakieś rodzaje ich  tak samo jak i pneumatycznych      
    • Przez Rosomak22
      Mam problem bo chciałbym kupuc ładowacz czołowy do masseya 6260 sześcio cylindrowy silnik i nie mogę znaleźć na ten model ale juz sa na 6270 i teraz pytanie czy bedzie pasował? Czy adaptacja bedzie taka sama do 6260 i 6270? Czy rozstaw srob będzie sie zgadzał?
    • Przez AgroRolnikYT
      Witam  wszystkich  . Mam  u siebie problem z hydrauliką w mf i gdy skręce kierownice do oporu zapalają sie kontrolki od zapchany filtrów. Filtry wymienione na nowe. Na wyjściu z tył mam raz 150 bar raz 180 tak jakby szaleje. I dodam że jak mam np 180 i skręce kierownice do oporu to ciśnienie momentalnie spada do 80 bar. W czym może leżeć przyczyna ??  Z góry wszystkim wielkie Dzięki
    • Przez Wojtekrumun
      Cześć! Czy ktoś mi może powiedzieć do czego służy komputer z wyświetlaczem nad ehr-em? I jak go uruchomić? Mam jeszcze problem z obrotomierzem. Nie działa jak uderzę w konsole to wskazówka zaczyna wariować. Liczę na waszą pomoc.Pozdrawiam
    • Przez Wojtekrumun
      Cześć!mam problem z licznikiem,nie działa ale jak walne w konsole to wskazówka wariuje wchodzi na duże obroty bez dodania gazu.pozdrawiam

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.