adamc330

Members
 • Ilość treści

  1483
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez adamc330

 1. Zaliczki ONW przychodzą jak zawsze osobnym przelewem czy teraz jest to łącznie z zaliczką płatności bezpośrednich??. Zaliczka płatności bezpośrednich wpłynęła na konto dobry tydzień temu a niema nic o ONW. Ostatnie lata obie zaliczki przychodziły praktycznie w tym samym czasie.
 2. adamc330

  Obciążnik do Mtz

  Tak tylko na zaczepie siedzi pomiędzy jest tylko podłożona guma dla amortyzacji. Od oryginalnych obciążników odstaje dokładnie 33cm.
 3. adamc330

  Obciążnik do Mtz

  Nigdy nie ważyłem może kolega @czesio200 będzie wiedział to jego robota.
 4. Niestety ceny się zmieniły. Dwa lata temu wapno weglanowo magnezowe jechało 300 km trochę ponad 90 zł wtedy wychodziło.
 5. adamc330

  Mtz 82 + Sipma

  no tak ale ta druga prędkość jest na 1000 obrotów wałka to znowu jak szybko ta prasa by chodziła albo jakie wolne obroty silnika będą.
 6. adamc330

  Mtz 82 + Sipma

  Trochę szybsze obroty wałka Wom i byłoby pięknie tak to trzeba prasować z gazem w podłodze.
 7. Takie sianokosy to ja lubię gdy widać pokos za kosiarką.
 8. Co to za koła z przodu jaki rozmiar ? jakoś dziwnie mała felga się wydaje.
 9. @pawlus224 sprzedawca mówił właśnie że też waży 680 kg . Ten agregat konstrukcyjnej bardzo podobny do Aresa .
 10. @Kmaz36 tak chodowla jest, stodoła rozebrana ze względu na zły stan, w przyszłości na jej miejscu powinna być jakaś wiata może na maszyny lub opasy przynajmniej taki jest plan.
 11. Mam jedynie takie zdjęcia ogólnie siewnik blisko ciągnika po złożeniu 10 tyś brutto, w tej chwili już są droższe . Zestaw 2,7 m
 12. 3 metrowy zestaw jak najbardziej może być ale wał pierścieniowy ja bym odpuścił duża masa dalej ciągnika, już przy trzecim rzędzie graczek rozważyłbym założenie siłowników wspomagających podnośnika żeby hydraulika była mniej obciążona przy podnoszeniu.
 13. Jarku poprzedni właściciel dbał i już taki został mtz Jeden plac gliny na polu i się zrobił wał ,,ziemny" Tył wał rurowy
 14. Mała rzecz a cieszy MTZ dostał tym razem trochę lepsze grabki.
 15. Jak już słychać że płacą to może do maja się doczekam pieniędzy. Z wielkopolski ktoś już dostał w ostatnim czasie pieniądze z dofinansowania ???
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj