Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kryton    0

Witam wszystkich.

Mam dla wszystkich pomysł na futra.

Jestem właścicielem psa i chciałem kupić suszone królicze futra. i kicha. Nie ma ofert sprzedaży w sieci.... szukam od kilku dni...

zabawka dla psa z futrem to koszt między 40 a 120zł!!!!!!

ja chciałbym samo futro do szkolenia i zabawy z psem.

jest popyt na takie cuda...

Ale podaży nie widzę!!!!

wystawcie futra na allegro po ....10-15zł sztuka + koszt wysyłki i jestem pewien że będą schodziły jak świeże bułeczki...

co ważne nikt nie będzie marudził że skaleczone czy brzydkie... byle czyste i suche ...

Idealna zabawka do szarpania dla psa , skubania przez kota i bóg wie co jeszcze...

a jak popyt będzie duży to i cena pójdzie w górę...

możecie na tym zarobić 5 razy więcej a hodowcy psów dostaną dobry towar za śmieszne pieniądze...

pozdrawiam i czekam na aukcje !!!!

byłbyś zainteresowany? Jak dasz po 12zł za sztuke ususzunego futerka to miesięcznie koło 10-15 szt jestem w stanie Ci sprzedać

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez the1mati1
      Dowiedziałem się dzisiaj że gdzieś w woj. podlaskim niedaleko Białegostoku odbywa się sprzedaż i skup cielaków. Jakaś firma skupuje cielaki od rolników w piątki. Można też kupić cielaki. Można coś wybrać nawet z 800 sztuk. Wie ktoś gdzie to dokładnie jest, jakieś namiary na tą firmę, na jakiej zasadzie się to odbywa, jakie tam są ceny? Jestem z woj łódzkiego i chętnie bym się tam wybrał aby kupić jakieś cielaki. Proszę o jakieś informacje jeśli ktoś coś wie.
    • Przez lemelvaus
      Bardzo mnie interesuje nawiazanie kontaktu z takimi przetwórniami i gdzie się znajdują,  jeśli wiecie piszcie niżej nazwe i miejscowość w jakiej się znajdują.  Ewentualnie wyślijcie prywatną wiadomość.
    • Przez Michal2401
      Witam. Od początku mojej hodowli mam problem z kryciem samic. Nie chcą się one zakacać. Przy kontakcie z samcem kładą się lub uciekają. Wydaje mi się, co też mówi mi wielu hodowców, że moje samice są zbyt tłuste. Jak powinienem je karmić? Proszę o wszelkie wskazówki co do karmienia oraz przygotowania samic do krycia. 
    • Przez leja
      witam wszystkich to czytających mam pytanie na temat hobbystycznej hodowli królików czy macie jakieś dobre rady dla mnie na temat ich hosowania co powinnienem wiedzieć? czego nie powinnienem robić ?  oraz od razu mam takie pytanie czy wie ktoś może co może być powodem tego o to problemu : mam roczne samice i rocznego samca w tym roku po raz pierwszy posiadełme od samic młode w marcu i było wszystko w pożadku i od tamtej pory samice mają ciągle urojone ciąże co może być tego powodem samice czy może samiec ?
    • Przez SebastianBardziski
      Witam, możecie mi doradzić w sprawie hodowli królików. Jestem początkujący i mam na razie jedną klatkę w której jest ok 3,5 miesięczna samica. Chciał bym do niej dołączyć samca w podobnym wieku a wczesną wiosną rozpocząć budowę nowej klatki i po zakoceniu rozdzielić je. Co wy na to???