Skocz do zawartości
kamilsmutek8

Skup królików woj.małopolskie

Polecane posty

POMOCY!!!

Mam króliki do sprzedanie wie ktoś gdzie mogę sprzedać mieszkam woj.małopolskie niedaleko Tarnowa gdzie jest jakiś skup królików?

Nie mogę nigdzie znaleźć!!! :)

wojtal24    191

na początek to sie zapoznaj z zasadami na forum jak zakłada się tematy i jak się je tytuluje nie wiem gdzie są moderatorzy

ZETOR TEAM

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez marju12
      witam panowie ostatnio jeden gosc co ma ubojnie krolikow zaproponowal mi ze skupi odemnie po 9 zl za wage zywa krolika i zebym rozkrecal hodowle jak to u was wyglada ?
    • Przez ZetoR7045r
      Siemanko ! Tak ja w temacie chcę założyć hodowlę konie na rzeź . Czy jest to oplacalne ? Gdzie sprzedać? Czy jest zbyt ?
    • Przez Michal456
      Siemka!
      mam pytanie jaki granulat polecacie dla królików?Jak ktoś jest z okolic białej podlaskiej to niech powie gdzie kupuje ją.
      proszę o pomoc
    • Przez MateuszGutowski
      Witam .Potrzebuję jakieś informacje odnośnie ,,paszy'' dla królików posiadam nie dużo bo mam 2 króliki belgijskie ale bym chciał żeby nabrały na wadze ten 1 kg to by było super przez miesiąc jakie składniki najlepiej żeby były firmy i proporcje .Jeszcze jedno pytanko od ilu miesięcy najlepiej jest kryć te króliki żeby wyrosły na dobre matki ? bo miałem taki przypadek że od 6 miesięcy zakociłem i non stop albo zjadła albo poraniała więc bym chciał te dobrze wychować bo są to cenne dość króliki i ładne .Z góry dziękuję i Pozdrawiam
    • Przez direx7
      Panowie zna ktoś skupy ziemniaków skrobiowych w mazowieckim, lubelskim? bardzo proszę o pomoc