Maniek333333

Plug 3 skibowy STANROL-zagonowy

Polecane posty

Witam ,

Chcialbym abyscie opisali mi plug marki "STANROL" , glownie chodzi czy dobrze orze , czy sie nie zapycha i jakim ciagnikiem zostal ciagniety itp . Osobiscie zastanawiam sie nad kupnem tego oto plugu , posiadam Jumza , wiec mysle , ze praca bedzie dobra :) .  Mam tez drugie pytanie Jumz uciagnie plug 4  skibowy zagonowy ? Pozdrawiam i dorzucam foto pluga , nad ktorym sie zastanawiam =)>

 

 

 

 

110712529_1_644x461_plug-3-skibowy-stanr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arekc330    58

Zależy na jakiej ziemi w podorywce na pewno,a co do pługa też poleciłbym ci obrotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel89pl    43

Szukaj 3 zagonowej z zagranicy ;) Daj sobie spokój z polskimi pługami bo one nie będą dobrze orały i latwo sie zapychają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rtt77    40

mam pług stanrol i on nie orze tylko pcha ., Chyba mają wadę konstrukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jarekm600
      Co sadzicie o tym ciagniku.. Jaka jest wytrzymałosc silnika jaka skrzynia czy cena jest przystepna??
    • Przez wojtek161
      witam szukam NOWEGO pługa do swojego MTZ 82 jakie marki polecacie z nowych oraz jaką szerokość ,
      klasa ziemi 3-5 ziemia średniej klasy cena do 10 tys zł
    • Przez RenataCzepiela
      :unsure: :unsure: :unsure:
    • Przez misieq
      Witam wszystkich użytkowników forum Agrofoto.
      Czy znajdzie się ktoś kto może rozpoznać markę pługu, od którego pochodzi ten lemiesz? Stałem się posiadaczem takiego i niestety jak widać na załączonym zdjęciu przydałoby się zrobić mały remont. Jest to pług ażurowy obracany, 4+1, z zabezpieczeniami śrubowymi. Kolor malowania-chyba w oryginale, zielony. Postaram się dodać zdjęcie całego pługu w niedziele. Z góry dziękuje za zainteresowanie moim problemem i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj