Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
RenataCzepiela

jaki plug kupic do wladka

Polecane posty

corrado    247

Grudziąć 2-skibowy :)

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Wiadomość z agroFakt.pl

corrado    247

Nie wiele tu wymiślimy :)

w mojej wsi dziadki maja same złomy także prawdy się nie dowiesz co mają tym robią :P :P :P :P :P :P

fajnie dzięki unia grodząc a maja jakieś numery czy coś tam

a jeszcze male pytanko a agregat uprawny tez muszę kupić tylko jaki

corrado    247

Agregat do ruska? hmm jedyne co mi do głowy przychodzi to kultywator 1.6m no góra 1.8m i do tego wałek .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez polan
      Witam brać rolniczą,
      potrzebuję ciągnika na 50 ha, głównie do rozsiewacza, opryskiwacza, ale też żeby pociągnął agregat uprawowo-siewny 3m z broną wirnikową. Mamy jeden 150 KM z 2000r., teraz chcemy najlepiej 120-130 KM. W grę wchodzi John deere, claas ewentualnie case. Pytanie czy do wyżej wymienionego sprzętu "opłaca" się wybrać ciągnik 6 cylindrowy, czy 4 powinien to ogarnąć? No i kwestia czy warto jeździć i szukać sprzętu używanego i sprowadzanego za ~150 koła z 7000 mtg, czy dołożyć 100 i mieć świeżaka. Dodam tylko, że rocznie robimy około 400 mtg.
      z dodatkowego wyposażenia zależy nam na TUZie, miękkiej osi, pneumatyce 2+1 i 3 pary hydrauliki.
      Dzięki za przeczytanie i każdą dobrą radę.
      Pozdrawiam, polan.
    • Przez Primorac
      Witam! Czy orientuje się ktoś ile Nm powinno mieć sprzęgło wałka przekazu mocy w rozrzutniku Cynkomet 8t. na zwykłej przekładni z pionowym adapterem ? Rok produkcji rozrzutnika to 2005
    • Przez STAWIAREK
      Witam. Mam pytanie mianowicie jakim olejem najlepiej zalać silnik w ciągniku fendt 610 ls.
    • Przez adam1980
      witam chcę kupić JD2254 jak on się sprawuje ,jezeli ktoś go ma . kombajn jest z 1998 roku i jest sprowadzony z Angli . czy mam na coś zwrócić uwagę dokładniej?
    • Przez xAlbertsheise
      Dzień dobry,
      Proszę o pomoc w wyborze pługa.
      Jaki pług obrotowy, używany kupić do ciągnika New Holland TD5.85 (82KM) z ładowaczem czołowym URSUS TUR 6.
      Producenta krajowego czy zagranicznego, 3/4 skiby, maksymalna masa, jakie zabezpieczenia?
      Na co zwrócić uwagę podczas zakupu?