marcianjargit

STRAJKI ROLNIKOW

Polecane posty

Gość   
Gość

A dlaczego mało konsumujemy produktów bo niestety sporo polaków ma problemy związać koniec z końcem, a dać za litr mleka 3 zł na 6 osobową rodzinę nie jest mało niestety. Wszędzie bogacą się bogatsi a biedota ma coraz gorzej niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No ale skoro według was Zachód chce wykończyć naszą gospodarkę jednocześnie chce nam sprzedawać swoje produkty. Widział ktoś z was osobę niepracującą co jeździ nowym samochodem?

 

Ja widziałem nowe ciężarówki produkowane na rynek niemiecki i PL. Jakość wykonania wnętrza była znacząco inna. Mało tego, trwałość sprzęgła czy wtrysków też- może przypadek jednak naoczny.

 

Wszystko co napiszę jakość dziwnie generalizujesz. Bo powiedziałem praca za talerz zupy od razu musisz brać to dosłownie, tak na dnie w kleiku ryżowym będzie zatopione 5 euro i po 10 latach odkładania będzie nas stać na zakup drugogatunkowego wieśwagena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybkigrzes    73

Mentalność polaków,aby żyć. Trzeba strajkować,aby ten rząd do swoich rodzinnych krajów wrócił i niech rządzi POLAK(z krwi i kości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16Ursus14    4

Witam, w okolicach powiatu wysokomazowieckiego jakieś strajki, protesty w tym tygodniu ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomalek0    6

Sorry że ponawiam ale jeśli ktos nie przeczytał to strajk w miejscowości Borysławice gm Błaszki pow. sieradzki krajowa 12 godz 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kammillo    18

Ci wszyscy w rządzie to mieszczuchy był jeden prawdziwy rolnik ś.p.Lepper to go powiesili żeby nie przeszkadzał. Od jutra w moich okolicach strajki do ktorych się przyłączam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybkigrzes    73

Jestem za tym aby zablokować warszawę,szczególnie ul.wiejską,aby politycy noc przestali przy wyjeździe z sejmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też popieram, ale widząc ilość rolników biorących udział obecnie w okolicach swoich domów mam obawy czy "nie spali to na panewce"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybkigrzes    73

Ja też popieram, ale widząc ilość rolników biorących udział obecnie w okolicach swoich domów mam obawy czy "nie spali to na panewce"

Wiadomo na warszawke nie ruszy każdy,tylko kto ma bliżej. Jeśli bym mieszkał nie daleko załadowałbym rozrzunik pełny gnoju i pod samą bramą sejmu bym go opróżnnił tak jak to robią we francji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti1980    31

Sorry że ponawiam ale jeśli ktos nie przeczytał to strajk w miejscowości Borysławice gm Błaszki pow. sieradzki krajowa 12 godz 11

Po południu się pojawie bo wczesniej nie moge [mam załadunek o 12].Rozmawiałem ze znajomymi wszyscy popierają ale nikt niema czasu.Czyli nasze polskie realia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    317

Ja do Warszawy 300 więc ten rozrzutnik by mi już dawno po drodze zabrali panowie z radiowozu chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyz88    7

Panowie skoro wszyscy rolnicy nie wychodzą jeszcze na ulice oznacza to że niektórym jest dobrze... Czekają na gorzej... :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    317

To mnie właśnie zastanawia. też do tego doszedłem że ta reszta co nie strajkuje ma dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Brawo, w końcu do tego doszliście?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbud    27

To nie o to chodzi generalnie że nie będzie co do gęby włożyć. Ja chce być panem na własnej ziemi, nie po to dziadki pot i łzy wylewali na tych skibach po których wy teraz śmigacie w lux maszynach. Klima i zero myślenia co będzie za pare lat i po co to wszystko??? 

A no po to ... bo po prostu tak chce! 

Mieli siedem lat na pokazanie co sobą reprezentują.

Ja dziękuje teraz to za mordę i do taczki na ulice tak naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyz88    7

Brawo, w końcu do tego doszliście?

 

No w końcu :D Ale to się zmieni i to nie długo... Wtedy wyjdą wszyscy :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Tak źle innym życzysz żeby tylko z Tobą na ulicy postali?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybkigrzes    73

Brawo, w końcu do tego doszliście?

Nie chodzi o to że rolnikowi ciągle źle, tylko aby ceny były w miare stabilne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomalek0    6

Po południu się pojawie bo wczesniej nie moge [mam załadunek o 12].Rozmawiałem ze znajomymi wszyscy popierają ale nikt niema czasu.Czyli nasze polskie realia.

No i własnie z wami tak jest, nikt nie ma czasu, no biedaki tak wyglada polska solidarnosc a co tam ładujecie ziemniaka po1,50za worek? Życzę wam milej pracy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Nie wiem ile lat już jesteście rolnikami, ale ceny były od 89 niestabilne. Serio myśleliście, że pszenica będzie po 1000 a mleko po 2 złote?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

Sąsiad posiada 100 ha ziemi i posiada starego zetora 8011 c 385 .c 360,c 330 i mf 255 i jakoś nie na rzeka że nie może wyrobić się z robotami w polu i jeszcze poszukuje dzierżawy i zachodniego sprzętu nie poszukuje.

 

A jak tam ze słuchem u niego ? Słyszy jeszcze???


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj