marcianjargit

STRAJKI ROLNIKOW

Polecane posty

nightmare    81

ROLNICY!!!

NIE IDŹCIE TĄ DROGĄ!! Popieranie nierealnych żądań p. Izdebskiego to kręcenie sobie bicza!! 

Wyłączcie ciągniki, włączcie myślenie!!!

jesli nawet czesc postulatow zostanie spelniona to już będzie wielki sukces, warto dochodzić o swoje. nie popieram siedzenia cicho i przyglądania się jak wyniszcza się polskie rolnictwo,tylko po to żeby na zachodzie mieli większy rynek zbytu jakim będzie Polska. Nikt dla zabawy nie idzie za p. Izdebskim, to jest akt desperacji nic więcej.
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuje w całym kraju organizować poparcie dla tych którzy dzisiaj dla nas wszystkich dotarli do Warszawy. Trzeba to robić oddolnie, bo jakoś (przynajmniej w mojej okolicy) brak organizacji. Jeśli teraz odpuścimy to już zawsze będziemy w d... bici. Jeśli ktoś chce wyrazić poparcie z okolic Łowicza to pisać - może uda się coś zorganizować przy pomocy tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muoodyy    2

wlkp też cisza. gdyby ktos cos wiedzial o protescie to sie chetnie wybiore ciągnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedizetor56    95

dzisiaj w radiu zyd trabili ze 3 razy ze na 200 rolnikow (kierowcow)tylko 60 bylo trzezwych


Zetor Team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I o to chodzi. Jest mało informacji i słaba organizacja dlatego Sawicki ma ten głupi uśmieszek i szydzi sobie z nas. Łączmy siły, tylko razem możemy coś ugrać. Jednocześnie odradzam najeżdżać na ludzi z miast - oni po prostu nie znają sytuacji, a nierząd wciska im ciemnotę - to nie ich wina.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolci13    27

Powtarzam! Wlkp powiat Krotoszyn- jutro spotkanie w sprawie protestu o 19 na sali w Bożacinie ,a 17 we wtorek o godz 10 protest na rynku w Koźminie wlkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Johnson    4

Panowie tak sobie szukałem po necie postulatów i gdzieś znalazłem - może mi ktoś odpowiedzieć czy są to aktualne postulaty czy coś się zmieniło? Bo w sumie sytuacja dynamiczna a z obiektywnością mediów różnie bywa.

 

1. Wypłata rekompensat dla rolników z tytułu strat w uprawach rolniczych spowodowanych przez dziki 
2. Przywrócenie opłacalności produkcji mleka 
3. Przywrócenie opłacalności produkcji trzody chlewnej 
4. Zakaz sprzedaży polskiej ziemi obcokrajowcom
5. Kategoryczne „nie” dla prywatyzacji lasów państwowych 
6. Odbudowa wschodnich rynków zbytu na produkty rolne 
7. Wypłata odszkodowań dla rolników z tytułu 2-letniego zakazu uboju rytualnego w Polsce

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Komisja Europejska pozwoliła na rozmowy dwustronne między Rosją a krajami UE. Co to oznacza? A to że mamy po d*pie i to tak że hej. Zachód będzie sprzedawał swoje produkty. MY NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jedyna prosa metoda każdy tir na zachodnich granicach który przejedzie przez polskę z mięsem czy innym jedzeniem do rosji zatrzymać i nie przepuszczać, A tego leminga z warszawy ignorować, dla mnie może jeść nawet gówno z cypru. Już raz w historii się niemcy z ruskimi dogadali i źle się to dla nas skończyło, czyżby powtórka z hstorii była

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

jak blokowali drogi to bylo zle bo mieli warszawe blokowac a jak pojechali do warszawy to jeszcze gorzej... boze ludzie z miasta to sa jednak prosci jak budowa cepa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micgal39533    499

d*pa d*pa i jeszcze raz d*pa. jeszcze trochę i będą sie prosić żeby głosować na nich a wtedy takiego dostaną 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcianjargit    156

ja jestem mlody ale starsi rolnicy mi opowiadali ze nikt z rolnikow nie chcial byc bardzo za unia...(nie wiem czy nie lepiej by bylo przy rosji zostac...}kiedys ojciec zasial hektar lnu to kupil nowego mf 255 a teraz nie kupisz nic,bo lnu nie skupuja i chocby skupowali to musial bys go sasiac ze 100ha zeby ciagnik kupic bo rowniez ceny maszyn sa k**ewsko za drogie

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nightmare    81

w miescie jest dziś więcej ciemnoty niż na wsi, przeszkadza im to ze ciągniki stoja na drodze, a nie widza tego co robi nasz rząd i ue z polska, nie tylko z rolnikmi. Najlepiej zyc po swojemu , nic nie widzieć, a kraj się rozsprzedaje, nie jeden się ocknie kiedyś i zobaczy ze Polski już nie ma, ale wtedy będzie za pozno na cokolwiek, jeśli rolnictwo upadnie , to za rolnictwem upadnie wiele wiele innych branż. Panie Andrzeju Sarmonowicz kim pan jest? chyba nie Polakiem, a już napeno nie patriota, Być może Twoi przodkowie za ten kraj krew przelewali,a pan co robi w tym kierunku? nic, wręcz przeciwnie, podcina pan nogi tym co walcza o zycie w ojczyźnie, o ten krsj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micgal39533    499

Pana Andrzeja to ja proponuję uciszyć tam gdzie on szaleje czyli na fb. jak się pojawi kilka fp to mu się zrobi ciepciu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafooo    8

Powiem tak do Warszawy nie pojadę bo mam 350 kilosów traktorem trochę by zeszło ale do Krakowa czemu nie mam blisko jest ktoś chętny?? , i po co blokować wystarczy zrobić rundkę po dozwolonych ruchliwych ulicach kolumną korki się takie zrobią ze masakra. każdy w Polsce jak by taki najazd zrobił na najbliższe duże miasto to Sawickiemu by nie było do uśmieszków i przestał by nas nazywać frajerami a  co do postulatów po wymyślać  wystarczy jeden  Sawicki musi odejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj