Skocz do zawartości
hibertusik

Elektryka w JD 1075

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
hibertusik    0

Witam forumowiczów,napisałem ten temat poniewż potrzebuję pomocy odnośnie elektryki w 1075.Mam namieszane w instalacji elektrycznej,bałaganu narobiły chyba myszy i ktoś to porawiał ale w ten sposób że pomijana jest skrzynka bezpieczników i nie wszystko działa tak jak powinno,po włączeniu zapłonu piszczy pulsacyjny sygnał.

Potrzebuję schematu elektycznego tego kombajnu,by odtworzyć instalacje.Jeśji ktoś posiada proszę o odpowiedż,może byc  odpłatnie,do żniw dużo czasu ale muszę doprowadzić do porządku tą elektrykę bo może to skończyć się jakimś pożarem

pozdawiam i czekam na odzew.

jonkszi    62

A jak zapalisz to przestaje piszczeć czy nie pytam się bo ktoś w bizonie u mnie w okolicy ma czujnik oleju podłaczony pod klakson właśnie.

hibertusik    0

Jak zapale to przestaje piszczeć,ale to piszczą małe buzzery od centalki czujników awaryjności (chyba tak się nazywa),a klakson nie jest pdłaczony pod tą centalkę

Wiadomość z agroFakt.pl

daizor    17

Posiadam pełną instrukcję serwisową z pełnymi schematami. Aby uprzedzić część zainteresowanych materiał jest po angielsku i udostępniam go odpłatnie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się