Skocz do zawartości
kacpex8

sprzedaż słomy

Polecane posty

kacpex8    0

Hej słyszałem ze istnieją firmy które same prasują słomę i kupiją ją od własciciela czy to prawda ?

i czy istnieje gdzieś taka firma w Świętokrzyskim ??

OKEY    154

U mnie teraz w większości przypadków to jest tak ze słoma sprasowana zabrana  a kasa przez rolnika nie widziana :D

AdamMac    0

Ja zrobiłem sonie piec na słome i ogrzewam tym dom i budynki. W przeliczeniu rocznym opal mam prawie za darmo hoc czasem dokupie troche balotów zalezy od roku

rolnik90_01    5

Jak wygląda poziom próchnicy po takim kilkuletnim zabieraniu słomy bez dawania obornika? U nas jak ktoś tak kilka sezonów zrobił to na ziemiach buraczanych żyto już nie chce rosnąć. Ziemie w okolicy są bardzo lekkie.  

petrus87    9

Za dużo tego jest i w zeszłym roku miałem problem ze sprzedażą W tym roku kupiłem rozdrabniacz do słomy i nie zamierzam się już w to bawić

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez RolnikFarm
      Macie sprawdzone sposoby na muchy? Bo u mnie to szarańcza w chlewni normalnie, w tym tygodniu chce wszystko wybielić, ale pewnie problem wróci. Znacie może jakieś dobre produkty lub może sprawdzone domowe sposoby? Druga sprawa jak poradzić sobie z końskimi muchami? Bo mam kuca i cały czas go tną. Zapraszam do dyskusji.
    • Przez Runder
      Z tego co słyszałem rozwijają się tam owady które potem mogą pomagać  np. w zapylaniu rzepaku albo ograniczyć liczbę szkodników w uprawach. Są też schronieniem dla pożytecznych organizmów (owady, ptaki) a ich liście zwiększają zawartość próchnicy w glebie. Zostawiacie drzewa np. na miedzach czy przy ogrodzeniach? Jak oceniacie ich wpływ jezeli według was taki w ogóle występuje? 
    • Przez S-Piotr
      https://www.youtube.com/watch?v=Jcz-BORJtgE 
      Posłuchajcie tej muzyki w stroju na 432Hz w słuchawkach robi wrażenia 
      Polecam zapoznać się z ideom muzyki 432 a nie 440 Hz 
    • Przez Rolnik1111
      Czy to prawda że JD i Zetor spalają mało tylko w ciężkiej pracy a w turze,zgrabiarce,kosiarce itp mają większe spalanie niż inne marki?
      W internecie posiadacze tych ciągników często piszą że palą dużo jak się nie wykorzysta ich mocy.
    • Przez Runder
      Czy to prawda że jeżeli w przydomowym szambie nie zrobimy dna to niezaleznie od ilości kregów nigdy nie będziemy musieli go oprózniać ? Czy może odwrotnie po około 2 latach zapcha się jak zwykłe szambo z dnem ? Słyszałem wiele głosów na ten temat i jestem ciekawy waszej opinii

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.