younggirl

studentka poszukuję miłości... ;)

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To już i do tego doszło na tym portalu? :P ROZUMIEM ŻE ODPŁATNIE :D to może od razu jaka stawka? :P

Czego tam teraz uczą na tych studiach że te studentki takie niewyżyte teraz? :P

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
younggirl    0

To już i do tego doszło na tym portalu? :P ROZUMIEM ŻE ODPŁATNIE :D to może od razu jaka stawka? :P

 

 

nie bardzo rozumiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No a ja wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No tytuł tematu i to "zainteresowanych zapraszam" wybacz, ale różnie to można interpretować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

w sumie każdy orze jak tylko może nie ma się co dziwić w dzisiejszych czasach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W rzeczy samej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

To się przedstaw bardziej ;)


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

chodzi mi o związek dwojga ludzi :)

Ale jaki, taki na chwilę, czy na całe życie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

zaraz sie zleci bractwo kawalerowe jak muchy do g**na i zacznie sie powtorka z rozrywki czyli zaloty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388

To ja będę kibicował. Na pewno się uda, tu tylu samotnych chłopów na tym portalu że nie ma innej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
younggirl    0

Bez znaczenia, natomiast jeśli będzie miał gospodarstwo, absolutnie nie będzie mi to przeszkadzało.. :)

 

To ja będę kibicował. Na pewno się uda, tu tylu samotnych chłopów na tym portalu że nie ma innej opcji.

 

heh dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak co ciągnie, normalne że chłop. :P:D Tylko właśnie, dlaczego akurat rolnik?

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

No właśnie też chce sie tego dowiedziec?? Obowiązki itp, kazda ucieka od takiej roboty.......


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
younggirl    0

Moi rodzice prowadzą gospodarstwo które przejmie mój brat, wiec nie będzie mi przeszkadzało gdy mój przyszły partner będzie posiadał gospodarstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez ursusomania
      poszukuje czesci do przyczepy krone 6000 turbo moze ktos wie gdzie dostane. dzwoniłem do serwisu to sie za głowe złapałem takie ceny.
    • Przez Freek
      Witam poszukuje osób oszukanych przez tą firmę może ktoś się znajdzie wiem że na pewno nie jestem sam. Chce odzyskać swoje pieniądze bo ten tur to porażka liczyłem się z tym że to nie będzie cudo ale bez przesady. Tur został na ciągnik dosłownie powieszony strach go używać a wgl to nawet się nie da, nic nie podłączone joystick wrzucony do kabiny tur cały chodzi śruby sworznie luźne. Prawdopodobnie przy próbie użycia poważnie uszkodzę ciągnik. Panowie wraz z szefem uciekli z montażu zostawiając mnie z tym szrotem. Liczę na was razem coś zdziałamy. Zamieszczam link do tego bubla. 
      https://www.olx.pl/oferta/tur-5-ladowacz-nowy-ursus-zetor-mtz-new-holland-CID757-ID8HqDR.html#85cd672596
    • Przez kamil5421
      Witam. Przeglądam forum i wszystkie linki nie działają . Tak więc poszukuję Tabeli Wysiewu do siewnika Stegsted STA 3m 25r , przekładnia posiada 2 dźwignie .. z góry dziękuje 
    • Przez john1
      Poszukuje dobrego mechanika od mf moj mf 3060 okolice ostroleka łomza szczytno z góry dziekuje
    • Gość johny22
      Przez Gość johny22
      Witam, 
      poszukuje usługi siewu buraka cukrowego z systemem GPS i rozłączaniem sekcji, Powiat Krotoszyn Gostyń 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj