Skocz do zawartości
kubuz13

olej do Renault 7534 tx

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
RafaBogusz    0

Witam panowie gdzie w renault 7534 jest zbiornik na płyn hamulcowy?

Edytowano przez RafaBogusz

Wiadomość z agroFakt.pl

izydor6280    485

z kabina TX myślę że bez problemu byś znalazł, więc pewnie masz mx, zdejmij prawy bok maski, powinien być gdzieś przed kabiną

RafaBogusz    0

Jaki wybrać najlepszy olej do skrzyni przy Renault 7534 ?

utto ja leje polski i jest dobrze  powiedz gdzie masz zbiorniczek na płyn hamulcowy bo ja szukam i nic

z kabina TX myślę że bez problemu byś znalazł, więc pewnie masz mx, zdejmij prawy bok maski, powinien być gdzieś przed kabiną

Szukam szukam i.....nie  znalazłem  :(

maniek0277    2

Co ukradli ! szukaj po przewodach od pedalow po za kabina pownny byc pompki i tam przewody , metalowe do cylinderkow i gumowe od zbiorniczka .

RafaBogusz    0

Nie wiem co za cuda ale nigdzie niema nawet przewodów są tylko od hydrauliki dziwna sprawa jak zrobie fotki to wrzucę tak dla jasności bo hamulce mam i to super ale chce wiedzieć gdzie płyn sprawdzić?

BIZULEK    7

W moim hamulce uruchamiam mechanicznie :) a skrzynię miałem zalaną Orlenowskim Agro i skrzynia szumiała po wymianie na fuscha zrobiło się ciszej...

RafaBogusz    0

W moim hamulce uruchamiam mechanicznie :) a skrzynię miałem zalaną Orlenowskim Agro i skrzynia szumiała po wymianie na fuscha zrobiło się ciszej...

Czyli niema pompy ? :D

A tak jeszcze przy okazji co lejesz do silnika?

Renault85-15TX    167

Na 100% jest pod maską, a wydaje mi się że nawet przy samej przedniej szybie jest umiejscowiony w twojej Renówce. Więc zrzucasz maskę, 5min roboty i musisz znaleźć bo to by było nie możliwe żeby nie było zbiorniczka a hamulce mówisz że super.

izydor6280    485

modele z tej serii w kabinie TX miały zbiorniczek, wiec nie możliwe że zmieniali cała konstrukcję tyłu tylko dlatego że jest inna kabina

RafaBogusz    0

Na 100% jest pod maską, a wydaje mi się że nawet przy samej przedniej szybie jest umiejscowiony w twojej Renówce. Więc zrzucasz maskę, 5min roboty i musisz znaleźć bo to by było nie możliwe żeby nie było zbiorniczka a hamulce mówisz że super.

Przed szybą mam zbiornik na paliwo pod maską na 1000% niema ;)

OD pedał idą tylko cięgna  i tak do tylnego mostu oczywiście poprzez przekładnie ale do mostu idą cięgna takie metrowe  jedno z jednej a drugie z drugiej stronie skrzyni

BIZULEK    7

Myślę że wszystkie modele xx34 posiadające niskie kabiny (czyli ze zbiornikiem przed szybą ,a nie pod podłogą) zostały wyposażone w hamulce mechaniczne .Kolego RafaBogusz zrób zdjęcia ciekawe czy dokładnie zrobili tak jak w moim... Do silnika wlałem SHELL HELLIX HX 5 15W40 (ładnie myje środek silnika) znajomy mechanik poleca do każdego silnika TURDUS ale ja zostanę przy swoim POMYŚLNOŚCI W NOWYM ROKU

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pawel807
      Hej.

Mam do was pytanie. Będę olej wymieniał w silniku i chciał bym parę rzeczy w nim wymyć wyczyścić.
      Wpierw chciał bym smoka pompy wymyć, bo nie był myty parę lat, ale nie wiem jak go wyjąć i w czym go wymyć.
      On znajduje się na samym dole miski olejowej i jest przykręcony na bodajże 2 śrubki tak ? Wyciąga się go normalnie ?
      Druga sprawa filtr oleju(wirówka) jak to wymyć ? Mógł by ktoś mi to wytłumaczyć ? Bo chciał bym to zrobić, ale niczego nie uszkodzić. :rolleyes:
    • Przez krzys924
      Witajcie... po remoncie silnika zaczeło coś ciec... chodzi o to ze jest to za rzadkie na olej i nie pachnie jak ropa... wydostaje sie to z żrberek głowicy i cylindra przy wyższych obrotach parząc od strony pompy, od strony wentylatora jest sucho, i tu jest problem ;( spotkał sie ktoś z Was z takim czymś? co to może? być bo mi już ręce opadają... pozdrawiam.
    • Przez 12345678910
      Tak jak w temacie.Przy 10godzinach orki spala ok.2l oleju silnikowego brak wycieków , wydobywa sie dym z pod odpowietrznika miski olejowej i korka wlewu oleju wysoka temp. oleju 120stopniC według wskazań czujnika temp .oleju.
      z góry dziękuję.
    • Przez krzychuR95
      mam problem z władimircem t25 a2 ponieważ kopci i pluje olejem z tego dolnego wylotu spalin czy to pierścionki się skończyły czy cos innego prosze o szybka odpowiedz
    • Przez killler89
      witam. mam takie pytanko czy wkład filtra paliwa w Renault 95.14 MWM(chodzi mi o ten filtr z lewej strony ten ze szklanym denkiem) jest taki sam i pasuje od 3p /mf 255 ?z góry dziekuje za odpowiedzi