Zaloguj się, aby obserwować  
Tadzikk

John Deere 6620 Premium problem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Tadzikk    0

Witam . Posiadaczem w/w ciągnika jestem od kilku tygodni i problem polega na tym, że nie wiem jak zmienić pokazywanie prędkości na KM/H , ponieważ mam w MP/H, pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatKaz95    1

Podejżewam że możesz już wzywać serwis żeby ci zmienile soft w komputerze, bo samodzielnie tego raczej nie zmienisz :)


www.zstpoznan.pl - Szkoła Która Potrafi Czegoś Nauczyć

Zespół Szkół Technicznych w Poznaniu-Golęcinie Prezentacja Szkoły Nowość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podlach93    6

bzdura, nie trzeba zmieniać softu wystarczy wejść w diagnostyke, potem w odpowiedni adres i zmienić jego treść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas00111    9

witam panowie a co zrobic w jd 6900 nie wkazuje prawidlowopredkoSci i obrotOw na postoju pokazuje 3-4 mile a obroty przy wolnych na postoju ok ale jak sie da gazu na max to pokazuje 1600 w polu tez pokazuje naczej niz slychac po silniku. predkos tak podczas pracy do ok 9 mil ok ale podczas jazdy tez przeklamuje. jakos mozna to skalibrowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Komputer i heja! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Myślę, że serwis i nie jeśli dobrze pamiętam nie masz komputerka jak w wersji 6x30? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To tak samo jak w moim 6620se i raczej na pewno musisz wołać serwis albo jakiegoś okolicznego magika ze swoim komputerem. U mnie Czasem zanikały cyferki nie wiem dlaczego zapytałem się dealera o co chodzi to odpowiedział, że już jest zużyty mój wyświetlacz i trzeba nowy zakupić a jest to wydatek rzędu 2500zł netto.

Na szczęscie moje mylił się bo już dobrze działa. ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie ma problemu ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Te wyświetlacze padają jak muchy. Jedź do serwisu wymienią wyświetlacz. Sprawdzą kompem czy innych błędów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wiessz powiedzieć "wymień wyświetlacz" jest proste i nic nie kosztuje a czyn wymiany to już ok 2500 netto. Więc wolę już na tym pojeździć a jak całkiem się spierniczy to w tedy będę myślał o tym 

A słuchajcie co powieci mi o światłach LED do ciągnika. Mają one 2200lumenów, 30W i jak sądzicie byłyby dobre do pracy nocą ? Dodam, że na kabinie znajdowało by się aż 8 świateł po 4 z przodu i 4 z tyłu. 

Co o ty msądzcie ;p Teraz mam normalne chyba H4 ale nie jestem pewien. Są to oryginalne prostokątne lampy robocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pielowiej    0

Wiessz powiedzieć "wymień wyświetlacz" jest proste i nic nie kosztuje a czyn wymiany to już ok 2500 netto. Więc wolę już na tym pojeździć a jak całkiem się spierniczy to w tedy będę myślał o tym 

A słuchajcie co powieci mi o światłach LED do ciągnika. Mają one 2200lumenów, 30W i jak sądzicie byłyby dobre do pracy nocą ? Dodam, że na kabinie znajdowało by się aż 8 świateł po 4 z przodu i 4 z tyłu. 

Co o ty msądzcie ;p Teraz mam normalne chyba H4 ale nie jestem pewien. Są to oryginalne prostokątne lampy robo

 

Mi w serwisie zaśpiewali za naprawe wyświetlacza do 6630 1900zł a wysłałem do http://naprawalicznikow.pl koszt naprawy 400zł a czas 2 dni i działa bez problemu. A uszkadza się połączenie (taśma) między wyświetlaczem a płytką. Też męczyłem sie 2 lata bo nie wyświetlał całych cyfr a ostatnio to i temperatury. A koszt orginalnego wyświetlacza to 4970 zł netto. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wl_master    9

To tak samo jak w moim 6620se i raczej na pewno musisz wołać serwis albo jakiegoś okolicznego magika ze swoim komputerem. U mnie Czasem zanikały cyferki nie wiem dlaczego zapytałem się dealera o co chodzi to odpowiedział, że już jest zużyty mój wyświetlacz i trzeba nowy zakupić a jest to wydatek rzędu 2500zł netto.

Na szczęscie moje mylił się bo już dobrze działa. ;)

 

haha jak moze być wyświetlacz zużyty co najwyżej moze być problem z taśma łączaca wyświetlacz z płytą sterującą ja tak miałem w swoim 6x30 puściła taśma łącząca wyświetlacz z płytą cena nwego to ak dobrze pamietam 4 tys netto ja to zrobiłem za 500 nowa taśma i inny klej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj