rozer

Kombajn Grimme Europa Standart

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rozer    0

Witam :)

Posiadam kombajn Grimme Europa Standart niestety zniszczeniu uległa taśma odsiewacza. Wymaga ona wymiany na nową lub porządnej regeneracji. Moje pytanie znacie może kogoś kto zajmuje się sprzedażą części (używane) do kombajnów Grimme gdyż koszt nowej taśmy wynosi ok 4000zł :/ lub jakąś firmę zajmującą się regeneracją taśm do kombajnów ziemniaczanych. Z góry dziękuję.

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1136

Jak chcesz tanio to do KIJ-a będzie kosztowało pewnie połowe ceny ale jakość też połowiczna.

http://www.kij.pl/

Edytowano przez mikad

"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek2412    0

Witam. Mam również problem z dolna taśmą w grimme europa standard, jak się ja demontuje? bo nie mogę znaleźć rozpinki. Czy może trzeba wszystkie rolki odkręcić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brytan    2

Może jest jak górka palcowa w Annie albo taśma odsiewacza że ona jest stała i trzeba ją przeciąć aby wyjąć a nowa jest już łączona zamkami. Tak przynajmniej było w Annie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Sprzedam kombajn ziemniaczany ANNA. Rocznik 89, mało użytkowany. Stan bardzo dobry, gotowy do pracy. Nigdy nie nocował pod chmurką. Cena 12tys
       
       
       
       
       
       
       
       
       
    • Przez pawcio21
      witam mam pytanie bo słyszalem ze mozna wsawic stary cep w klepisko zeby bylo rowne jak jest krzywe ? Czy ktos cos takiego robil i jak to wstawic prosze o odpowiedz . Podobno lepiej mlóci tak slyszalem ale mechanik juz nie zyje to co robił  
       
    • Przez pawcio21
      witam mam pytanie bo słyszalem ze mozna wsawic stary cep w klepisko zeby bylo rowne jak jest krzywe ? Czy ktos cos takiego robil i jak to wstawic prosze o odpowiedz . Podobno lepiej mlóci tak slyszalem ale mechanik juz nie zyje to co robił  
       
    • Przez mccormickc90max
      Witam Kolegów,

      Jaki sensowny kombajn do 400 tysięcy zł mógłbym wybrać? Myślałem nad JD W330 ale nie znalazłem na jego temat zbyt wielu opinii. Kombajn miałby też kosić w sezonie około 20ha koniczyny na ziarno. Nie kosiłbym nim kukurydzy. Coś możecie podpowiedzieć?
    • Przez magdziarz
      Witam serdecznie. Koledzy chciałabym kupić kombajn. Doradzcie co będzie lepsze. Mam na oku jd 1450wts i cws oraz megę 204 i mediona 340. Jestem skłonny ku jd. Tylko różne opinie się o nim słyszy. Co myślicie, pozdrawiam. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj