Piwo111

Ceny ciągników 2013

Polecane posty

banan575    104

Mnie interesuje cena nowego CASE JX 60 lub CASE JX 75


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys2404    0

Pod tym numerem 603855339 idzie się dowiedzieć wszystkiego o CASE bo wiem że mają jeszcze wyprzedaż z 2012r w fajnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donborys    3

Mnie interesuje cena nowego CASE JX 60 lub CASE JX 75

 

My pod koniec roku mieliśmy ofertę na JX60 za 93netto, dość dobre wyposażenie. Nie wiem czy ten model jest jeszcze dostępny. Z tego co nam dealer liczył Farmall 65A miał być o ok 8-10 netto droższy.

Edytowano przez donborys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

jest moze na forum jakiś posiadacz Case Farmall A a dokładniej 85A interesuje mnie cena po negocjacjach i czy w produkcji sa nadal jx jak i jxu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi16l    2

Może ktoś słyszał czy będzie dostępny Steyr 4105 Multi odpowiednik NH T5 tyle że z 4 stopniowym powershiftem i dźwignią multicontroler jeśli coś ktoś wie to ile może kosztować w podstawowej wersji. link do strony z ciagnikiem http://www.steyr-traktoren.com/Pages/de/Traktoren/Multi/Galerie-Downloads/Galerie-Downloads.aspx

Edytowano przez Adi16l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys2404    0

Wszystkiego pod tym numerem idzie się dowiedzieć o case i steyr 603855339 bo to jeden z większych dilerów w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stiepe    1

Witam...

Kurcze gdzie takie ceny? :o A ile by kosztowała z takim wyposażeniem 100, bo jestem zainteresowany, myślę nad proximą power100 a forterrą hsx 100 :rolleyes: . Za proxime: klima, siedzenie grammer pneumat, sterowanie zew, opony 13.6R przód i 18.4R tył, regulowana kierownica, obciążnik tył 4 krążki na koło, kogut (lampa ostrzegawcza), cyfrowa tablica, dodatkowe 2 przednie reflektory, (chyba wszystko podałem co chcę wziąść ) to powiedzeli 182 tyś brutto. To na forterre 130 i jeszcze hsx z takim wyposażeniem to super cena mi się wydaje.

 

 

forterra 100 hsx z takim wyposazeniem to koszt 188000 zl brutto po rabacie

 

Ile kosztuje Zetor Proxima 80 z rewersem, tablica cyfrowa, obciążniki tył i przód, opony tył 460/85 R 34 przód 340/85 R 24 i ładowacz czołowy Track Lift 220 Sli

 

proxima 80 z tym wyposazeniem 135000 zl brutto + 26000 zl brutto ladowacz

 

kontakt w razie pytan o zetora 609320234

Edytowano przez stiepe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jakie ma wyposażenie ta proxima i to jest ładowacz bez oprzyżądowania czy z

forterra 100 hsx z takim wyposazeniem to koszt 188000 zl brutto po rabacie

 

 

 

proxima 80 z tym wyposazeniem 135000 zl brutto + 26000 zl brutto ladowacz

 

kontakt w razie pytan o zetora 609320234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

witajcie otóż mam pytanie co do mojej oferty na case farmall 95A

moc 95KM

skrzynia biegów 4biegi 3zakresy 12x12 hydroShuttle

przednia oś z ograniczonym poślizgiem i dwoma siłownikami wspomagajacymi

elektro-hudrauliczne załączanie mechaniczmu różnicowego

2pary zaworów hydralicznych

pompa 50 i do sterowania 29l/min

mask. udzwig pod, 3565kg

kabina z siedzeniem passazera i klimatyzacja

wom 540/540E obr/min

kogut radio

obciazniki przód 6x45kg

siedzenie de luxe

lusterka teleskopowe

40km/h

ogumienie 13.6R24(320/85R24) 16.9R34(420/85R340)

haki CMB (chyba tak to sie zwie haki w podnosniku)

pneumatyka 1 i 2 obwodowa

 

a cena to 135 000 NETTO

Edytowano przez janczar810

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przed nowym rokiem dostałem ofertę na case farmalla 95a w wyposażeniu takim samym jak kolega wyżej i diler mi go wycenił na 165tyś zł BRUTTO.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

mój znajomy kupił miesiąc temu w podobnym wyposarzeniu za 124 netto

 

case 95A rzecz jasna

Edytowano przez janusz20
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stiepe    1

jakie ma wyposażenie ta proxima i to jest ładowacz bez oprzyżądowania czy z

 

takie jak Pan pisal, czyli:

Zetor Proxima 80 z rewersem, tablica cyfrowa, obciążniki tył i przód, opony tył 460/85 R 34 przód 340/85 R 24

ladowacz jest z 3 sekcja hydrauliki i z akumulatorem antywstrzasowym, ale bez oprzyzadowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

mój znajomy kupił miesiąc temu w podobnym wyposarzeniu za 124 netto

 

case 95A rzecz jasna

 

w podobnym wyposazeniu czyli jakim?? bo kazda rzecz to tylko tysiace netto wiec ma to duze znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Janczar810- dokładnego wyposażenia to już ci niepowiem bo niemam już oferty na ten ciągnik bo mnie zbyt nieinteresował bo czas realizacji był zbyt długi a mnie był potrzebny prawie od zaraz.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fendzior    237

Jakiego dostane największego Fendta do 350 netto i czy wgl jakiegoś dostane ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Janczar810 podobnym wyposażeniu to tylko ta różnica że mój znajomy ma trzy pary hydrauliki.

ale to praktycznie w ciągu dwóch lat czwarty ciagnik od tego dilera

techpom krzywoność możesz sprawdzić może i tobie taka dadzą.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

no to faktycznie cena 153Brutto to dobra cena :) przy moich 163brutto róznica 10tys do DUZO tym bardziej iz planuje wieksze zakupy łacznie z prawie całym parkiem maszynowym pod własnie ten ciągnik (ogólem cena brutto 370tys)

dzieki za ogólny zarys cenowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik6666    4

Witam. Ostatnio jestem zaintereowany kunem ciągnika Case JX 60 a właściwie to już go mam zarezerwowane i może za dwa tyg bedzie.. i teraz właśnie nie wiem czy żałować tego zakupu bo ostatnio wpadł mi jeszcze w oko farmtrac 675dt.. a co wy sądzicie o tym.??? a chce jeszcze zapytać ile tak pali farmtrac 675dt z silnikiem perkins w porównaniu do ciągników case jx 60 lub zetor proxima 70 czy jd 5065e.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domek1992    33

z tego co wiem to case potrafi spalic ale tez bez przesady ,zalezy jak ciezka masz noge a czy zalowac to moze nie koniecznie.case to to samo co new holland ludzie duzo tego kupuja i nie narzekaja na te ciagniki. Z tych ciagnikow co wymieniles moze ten farmtrac byl by oszczedniejszy ciut ale nie jestem pewny i nie wiem nic o tym john deere ale raczej nie jest mistrzem oszczednosci.a co do zetora to ma spory silnk bo chyba 4 litry i nie jest on taki zgrabny ma duza maske i uzytkownikom sie to nie podoba bo czy zetor 70 czy np power 90 to ta sama konstrukcja tylko opony wieksze.kwestia gustu a co wzioles za wyposarzenie do tego case?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cinek8541    76

farmtrac byl by oszczedniejszy ciut ale nie jestem pewny(...) do zetora to ma spory silnk bo chyba 4 litry

W FT jest silnik 4.4L a w Zetorze 4,1L.


Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj