Piwo111

Ceny ciągników 2013

Polecane posty

chrobi123    1

witajcie, co sądzicie o cenie 50tys euro netto za MFa 5455, czy nie przesada tyle dać za ciągnik tej klasy? ma on ściętą maskę nowego typu, kabina obniżona, luk dachowy, skrętne błotniki, wyłącznik prądu, opony tył 540r34 a przód 440r24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiQ    14

Jak kogoś by interesowało Steyr Kompakt S 65 jedynie dobierane były 3 sekcja hydrauliki. Cena za ciagnik 117tyś netto. Ciagnik po cenie promocyjnej,stał na placu.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartekj1994    141

Deutz Fahr 315 ecoline bez klimy.. komplet zaczepów. obciążniki.. Kogut.. tłumik pod kabiną... oraz lampy robocze przód tył 130 tyś Brutto na składnicy w Sierpcu. Ostatnio go oglądałem bo są plany na taki :) ktoś może coś o nim powiedziec?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrobi123    1

witajcie, co sądzicie o cenie 50tys euro netto za MFa 5455, czy nie przesada tyle dać za ciągnik tej klasy? ma on ściętą maskę nowego typu, kabina obniżona, luk dachowy, skrętne błotniki, wyłącznik prądu, opony tył 540r34 a przód 440r24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateuko1997    29

Witam. Bylem u dilera we wtorek i interesowaliśmy się zetorem proximą 90. Doradził nam brać proxę plus ale jak sie przejechałem zwykłą i plusem to odczułem różnicę. I podpisaliśmy umowę na proxę plus 90. Zaliczka wpłacona 6000zł

A oto wyposarzenie proxy i cena

1. Skrzynia 40km/h - 3983zł

2. Tylne koła 18,4R-34 - 500zł

3. Siedzenie grammera pneumatyczne- 2723zł

4. Konsola zaczepu Piton Fix- 726zł

5. Dodatkowe leflektory przednie- 242zl

6. Dwustronny tylni WOM 540/540E obr/min

CENA BRUTTO: 144000,00zł

Edytowano przez mateuko1997

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnowaczek    0

witam interesuje mnie cena :

farmtraca 555dt - 675dt

john deer 5055E-5083E

kubota M6040 - 7040

mccormick c80L

new holland T4.55 - T4.75

new holland TD 5.55 - TD 5.75

zetor proxima 80

 

ciągniki powinny miec, kabinę napęd 4x4 i klimatyzację to przede wszystkim a reszta to standart

jaka jest cena przedniego tuza do tych wyżej wymienionych ?

 

za pomoc serdecznie dziękuję

 

John deere 5055E z kabiną 91tys brutto

5083E 133500 Brutto

 

Kubota M6040 -148000 brutto

Kubota M7040 - 154000 brutto

 

Zetor Proxima 120000 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merkoo    24

Wczoraj odbierałem mf 5430. Wyposażenie standard -obciążniki na przodzie bo zakładamy ładowacz czołowy cena uważam naprawdę dobra bo wynegocjowana była na początku stycznia jak euro było tańsze 170tyś netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczepo14    9

Witam. Czy 280 tyś netto za NH T7.185 Power Command to dobra cena ?? Oś przednia standard, opony michelin 650, podłokietnik SideWinder II, obciażnik przód 1000 kg.

bardzo drogo chyba ze to cena katalogowa. Mnie proponowali t.7. 220 w auto command oczywiscie na ful wypasie z podlokietnikiem side... Oczywiscide oska resorowana plus tuz przedni za 290 tys, ale ile mam wiecej i koni i oska i tuz, wie ta cena jest za wysoka.

 

 

 

Moze ktos zna cene case puma cvx 160 lub steyr 6160 cvt lub valtra t133, 153 w hi tech.

Edytowano przez szczepo14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzechu    254

Witam. Czy 280 tyś netto za NH T7.185 Power Command to dobra cena ?? Oś przednia standard, opony michelin 650, podłokietnik SideWinder II, obciażnik przód 1000 kg.

 

Bardzo drogo , tydzien temu mialem oferte na takiego tylko RC z 2012r za 250netto na telefon , wiec jeszcze cena do negocjacji.

Edytowano przez strzechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojterek91    0

w moim katalogu są trzy rodzaje new Hollanda t7.210 Auto Comand kosztuje 336000 zł , t7.210 range/power comand SW 2 kosztuje 336000 zł ,a trzeci t7.210 range/power comand 316000 zł te wszystkie są w wyposarzeniu podstawowym i to są ceny netto i katalogowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcian1234    17

ile kosztuje massey ferguson 5420 w podstawie z ładowaczem ???? a ile kosztuje John Deere 5100 r w podstwie z ładowaczem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na moje koledzy tak tak duzo pieniedzy za te nowe sprzety jak sie skoncza nam prowy i te inne to zobaczycie jak ceny spadna ale ja gratuluje i sie ciesze ze nasze rolnictwo sie rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

nie spadną ceny firmy tak się dorobiły przez ten czas że starczy im kasy do następnych naborów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtracker    10

no wlasnie przeciez nie obniza tak gwaltownie cen na 3-4 lata (niewiem kiedy nowe nabory)


Jeśli Ci doradziłem, pomogłem to odwdzięcz się zieloną strzałką w góre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donborys    3

na moje koledzy tak tak duzo pieniedzy za te nowe sprzety jak sie skoncza nam prowy i te inne to zobaczycie jak ceny spadna ale ja gratuluje i sie ciesze ze nasze rolnictwo sie rozwija

 

Ceny na pewno nie spadną, mamy kryzys w motoryzacji, a czy możemy kupić samochód za 2/3 ceny, otóż nie. Z traktorami będzie podobnie, jak ktoś pisał wyżej dealerzy są na tyle silni żeby przetrwać rok czy dwa spowolnienia. Nawet dziś nie wszyscy kupują na dotacje, więc kto ma kupić to kupi, a dealerzy żeby pokryć straty mogą wręcz podnieść ceny aby jeden sprzedany traktor przyniósł zysk jak dziś sprzedane dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
djakdeere    0

JD6100 D od chyba 130 tys pln tyle że nie ma wzmacniacza momentu o 4 pólbiegach nie wspomne, ale w tej cenie to sie nic lepszego u konkurencji nie znajdzie

 

Wie ktos ile moze kosztowac ładowarka teleskopowa jcb, manitou albo merlo

JCB chyba od 158 netto, jak dobrze pamiętam, ale to takie male kompaktowe o udxwigu 1,5 tony na max 4 m, a jesli mówimy o modelach o wysokości okolo 7 m to ceny zaczynaja sie od 195netto ale wersji teraz to jest conajmniej kilka z różnymi wariantami wysposazenia, na skrzyniach hydrostatycznych, manualnych itp

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomexus    1

Jestem ciekaw jak będę przedstawiać się ceny traktorów w roku 2013 i 2014.

PROW na lata 2014-2020, pierwsze nabory będę pod koniec roku 14 czyli teoretycznie nowe traktory na nowy PROW, kupowane będą w 2015.

Jak byłem w grudniu w Agromie Kutno, sprzedawca powiedział, że katalogowe ceny: Zetora wzrosną zamiast miałaby maleć, więc jak widać nic się nie zmieni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

A ktoś się orientuje ile jest dopłaty do skrzyni AutoQuad Plus do JD 5R?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj