Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Z matematyką na bakier? ;)

a ty kolego chyba masz problemy z czytaniem ... po 5 gr 150 tys to ile ci wychodzi ?? a te 0,5 to chodzilo mi o to ze mogli mu tyle dac a nie 5 gr

Opublikowano

pewny nie jestem ale chyba przyjmują tyle że to się wiąże z wpisem do akt notarialnych i opłata 1000 zł na wejście. Ja myslę że to była jednorazowa dopłata ale zoabczymy dalej

Opublikowano

witam.

Panowie chciałbym zając się "ekologiczną " produkcją serów, tzn na mleku prosto od krowy, czy jest możliwe aby odkupić od hodowcy, który ma umowę z mleczarnią? oczywiście drożej niż mu płacą. mówię o ilości około 1000l tygodniowo.

Opublikowano

Dr.Oetker Maków Mazowiecki tłuszcz 4,74 białko 3,47 ilość 60.000 1,51 brutto dla watowca . No i hit podwyżka ,powalająca, niesamowita, oszałamiająca,rzucająca na kolana 1 gr do jednostki białka (czyli od 3gr do max 3,8gr na litrze) :D

@amasiak myślę że do kwietnia jest to możliwe ponieważ większość dostawców przekracza swoje kwoty i z chęcią odstąpi tysiączek tygodniowo

Opublikowano

witam to ja was rozwale !!!!! OSM INOWROCŁAW przedział pow 10 000lit a cena 1,07 za litr watowiec ,bez zadnych premii świątecznych . co sądzicie ? uciekać???!!!!!!

  • Like 1
Opublikowano

Nie wiem czy ktoś już pisał ale wg faktury mlekpol dał premię 5gr bo wyszło mi 1,48 brutto dla vatowca litraż poniżej 15tys.Pytanie do dostawców mlekpolu czy u was w styczniu szaleją z próbami? Bo u mnie 3,9,15 sty próby na bakterie i somatykę więc zamiast 1 to 3 na połówkę :/ Mi się wydaje że dali te 5 gr i chcą je szybko odbić sobie :P

Opublikowano

@DanielF ja jeszcze nie mam faktury, pewnie jutro przywiozą to sie okaże. A z próbami to miałem smsa tylo raz z bakteriami w tej połowce pierwszej, i co dziwne tylko raz z parametrami. A zawsze w połówce to z 3 razy parametry przychodziły i to jest dosc dziwne bo białko duza róznica względem oceny.

Opublikowano

Ja z reszta jak wcześniej pisałem żadnej premii nie odczułem (dzieląc to co przyszło na konto/litraż) ale jak tak dłużej pomyśleć to możliwe, że była bo nie uwzględniłem potrącenia udziałów a to już samo z siebie jakieś 500zł. Dlatego czekam na fakturę wtedy się wszystko wyjaśni. Co do prób to fakt w pierwszej połowie 2 razy na drobnoustroje brali raz na początku a drugi 15 ciekawe jak będzie w drugiej połowie.

Opublikowano

U mnie 3 razy brali a co do białka to ZAWSZE jest 0,1-0,2 niżej niż ocena...z wiadomych względów, czasem nóż się w kieszeni otwiera ale co zrobić jak rada pod biurkiem u prezesa siedzi ;) dziękować tylko że jednak obok ta Piątnica jest to muszą jako tako trzymać cenę bojąc się większych migracji inaczej i takiej ceny by nie było ;)

Opublikowano

No w sumie jak mieszkasz blisko Grajewa to tak u mnie niestety zbytniej alternatywy dla Mlekpolu nie ma bo jaką alternatywą są Suwałki? A tylko te dwie firmy na moim terenie odbierają mleko. Co do badań laboratoryjnych to miałem raz (no w sumie nie raz ale) taki przypadek, że 2 razy pod rząd przebadali mleko pod kątem tłuszczu, białka i mocznika no i przychodzi 1 sms dnia 13.01.2012 (tak przykładowo bo dokładnej daty nie pamiętam) tł. 4.0, biał. 2.9 mocznik 1. No i drugi sms z dnia 15.01.2012 tł. 4,60 biał. 3.40 mocznik 130. Rozumiem mocznik może skakać chociaż wartość przy wartości 1 to te krowy kopyta już dawno miały by powyciągane no ale żeby w ciągu 2 dni b(odbiór jeden po drugim) taki skok wartości białka i tłuszczu to aż się wierzyć nie chce normalnie. Nie narzekam na tą firmę bo są gorsze i mam tego świadomość ale niektóre rzeczy człowieka naprawdę zaskakują.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

    • Przez marconi965
      Witam, od paru dni zmagam się z coraz mniejszą wydajnością u krów mlecznych. W tej chwili dojnych jest 9 sztuk (wszystkie HF), dzienna wydajność wynosi ok 70 litrów. Krowy dostają dziennie ok. 15 kg kiszonki z kukurydzy, 10 kg sianokiszonki, 10 kg siana, 3 kg śruty zbożowej (owies, pszenżyto, jęczmień) i 1 kg śruty rzepakowej/szt. Czy miał ktoś z was podobny problem? Wiele sztuk jest młodych, ale przynajmniej połowa stada jest po wycieleniu, także dziwi mnie ta mała ilość mleka. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam.
    • Przez marconi965
      Witam, od kilku dni mam problem z zawartością wody w mleku, podejrzewam że to wina chłodni. Jest to schładzalnik 600 litrów. Zauważyłem, że gdy jest mało mleka, na ściankach skrapla się woda, która dostaje się do mleka. Czy miał ktoś podobny problem, lub wie co może być przyczyną? Dodam tylko że temperatura mleka zawsze jest właściwa. Proszę o pomoc.
    • Przez marconi965
      Witam, kilka dni temu pisałem o problemie z wodą w mleku. Na początku poziom wynosił 1%, teraz zwiększył się do 2.5%. Robiłem próbki w kilku laboratoriach, bezpośrednio od krów mleko, wychodzi woda. Odpada więc awaria chłodni czy wina kierowcy. Po zrobieniu wynikow wychodzi bialko- 3.2%, tłuszcz 4,4%, sucha masa-12.3%, ph- 6.6, woda 2.5%. Kontaktowałem się z doradcą zywieniowym, każdy rozkłada ręce. Miał ktoś może podobny przypadek i potrafi pomóc?
    • Przez krzysiu12
      Witam!
      Oddałem dziś dwie próbki mleka do zbadania ze zbiornika i wyniki bardzo mnie zaskoczyły. Były duzo wyższe paramtery (bakterie i somatyka) niż w mleczarni.
      Nie ma zadnych zapalen u krów a somatyczne w pierwszej próbce wynosiły 590 a w drugiej 520 a w mleczarni 250.
      Bakterie ponad 400 a w mleczarni 30.
      Mocznik 96 przy białku w mleku 3.4 i tłuszczu 4.4.
      Czy myślicie ze te wyniki moga byc wiarygodne? Nie wiem co o tym mysleć.
    • Przez michaloski16
      Witam 
      Mam pytanie. Mam 7 krow i chciałbym zacząć oddawac mleko. Co mi jest do tego potrzebne? Jakie wymogi muszę spełnić?  Dodam ze moją obora jest na głębokiej ściółce. Proszę o szybką pomoc☺
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v