Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

John Deere 6130r

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a można załatwić u ciebie testy ciągnika john deere 6r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomal20084    43

Takie rzeczy trzeba uzgadniac z handlowcami, poki co mamy 6150R na testy, takze warto zapytac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a jaka skrzynia i gdzie znajduje się siedziba ;) i trzeba wypełniać wniosek czy nie bo jeśli by się spodobał to byśmy go brali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A W540 będziecie mieć na testy w żniwa?

Ten ciągnik to z czym dajecie na testy? Z jaką maszyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomal20084    43

@John6620 wejdz na strone http://agrotechnika.net/ i dokładnie zobaczysz gdzie jestesmy, jestes chetny na zakup ciagnika, przyjedz odwiedz nasza siedzibe, a na pewno dogadasz sie z handlowcami, ktorzy zaoferuja Ci traktor w przystępnej cenie. akurat ta 6150R co mamy to chyba jest prawie full opcja.

@damianzbr co do kombajnu to nie wiem czy w tym roku jakies testy beda, chyba ze cos nowego przyjedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A macie teraz na placu jakieś W540 które są do sprzedania lub już sprzedane, aby można je obejrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nowy ale 2013 rok produkcji tylko że nie testowany/używany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To tak długo nie ma na niego klienta? Mój znajomy kiedyś brał u was dwa ciągniki. I coś mi mówił o jakimś kombajnie JD co spadł z lawety. To może ten ale już nie pamiętam jak to mi on mówił. Że u was czy że słyszał że gdzieś tam spadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

że rocznik 2013 to nie oznacza że długo nie ma klienta na niego, przypuśćmy że został wyprodukowany w listopadzie/grudniu to rocznik 2013, produkowany jest chyba za oceanem to też i transport nie zajmuje 2-3 dni tylko znacznie więcej także u dealera na placu mógł pojawić sie ok luty/marzec więc stoi raptem 2/3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Na 100 % wiem że są produkowane w niemczech więc z tym transportem nie powinno być aż takiego kłopotu :)

Tak jak mówisz może stać raptem 2-3 m-ce a może i dłużej więc raczej to było pytanie czy już długo stoi i nie ma klienta czy jest tak jak ty mówisz że stoi krótko. No i czy to prawda że były z nim jakieś kłopoty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Koledzy a ile kosztuje skrzynia AutoPowr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomal20084    43

Co do kombajnu, ja nie slyszalem zeby jakis u nas spadł z lawety :)

Mamy kombajn pokazowy, wiadomo pokazowe rzczy ciezko sprzedac, may drugiego nowego, stoi u nas chyba max 3-4 miesiace bo jakos styczen luty przyjechał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj