łukasz

Ceny wozów paszowych

Polecane posty

łukasz    29

Proszę o zamieszczenie w tym wątku cen wozów paszowych  :).

 

Serdeczne pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makowiaczek    27

ten wóz paszowy co ja używam nówka, nie znam dokładnej pojemnośći, nie wielkkie zapotrzebowanie na moc, załadunek ręczny i rozładunek też, jednokołowy kosztuje 120 zł do nabycia w każdym sklepie żelaznym ;D ;D ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Wozy paszowe Taarup (ceny bez freza) netto w zł

8,5 m sześciennego -95.500

10,5 m sześciennych -97.000

12 m sześciennych -106.000 -takiego mam tylko z frezem to mogę sie podzielić uwagami nr. gg:5755773 lub mail:robert.bara@wp.pl

14 m sześciennych -107.600

16 m sześciennych -125.000

18 m sześciennych -127.300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

coś drogie te wozy...


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na allegro jest chyba 3m3 z SANO za 16.000!!! Taniocha!!!

czy ktos ma może wozy paszowe keenana lub inne "łopatkowca"??? jak się to sprawuje??? Pozdrawiam wszystkich!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzejko    0

faresin 7m szesciennych-ok. 64 tys.zl ten lopatowy keenan to podobno lipa ,sporo mocy potrzebuje i skomplikowany ,bardzo malo klientow sie na nie decyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczo    20

A ile może kosztować taki 8-10 metrowy wóz sano z taśmą? Jeśli ktoś wie to proszę o odpowiedź :wacko:


Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    532

13m3 Italmix ze stali nierdzewnej 98tys zł brutto a ze zwykłej blachy 85tys zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek3222    3

A orientuje się może ktoś ile kosztuje taki paszowóz SANO 5m3 Silloking z obustronnym zadawaniem paszy ? Bo w przyszłym roku zamierzam modernizować i powiekszac oborę więc przydałby sie od razu paszowóz ,a ten jest dobry bo jego wys. to 2,2 m ,a mi zależy ,aby był jak najniższy no i odpowiedni do stada 40 sztuk dojnych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    532
A orientuje się może ktoś ile kosztuje taki paszowóz SANO 5m3 Silloking z obustronnym zadawaniem paszy ? Bo w przyszłym roku zamierzam modernizować i powiekszac oborę więc przydałby sie od razu paszowóz ,a ten jest dobry bo jego wys. to 2,2 m ,a mi zależy ,aby był jak najniższy no i odpowiedni do stada 40 sztuk dojnych .

Jeśli chcesz ceny sano siloking to skontaktuj się z marketingiem sano. A co do wysokości to każdi Ci doapsują do twich wymagań. Przynajmniej itamix Agro-serwis Zambrów Dariusz Sobol http://www.agro-serwis.pl/

 

Wóz paszowy RMH

SYSTEMY ŻYWIENIA- WÓZ PASZOWY typu VR

 

Wóz paszowy 10 m3, VR 10, typ - pionowy ślimak tnący,

wóz standardowo wyposażony: w wagę elektroniczną pozwalającą ważyć poszczególne komponenty, taśmą rozładunkową z przodu wozu z możliwością regulacji obrotów prawo lub lewo oraz regulacja ilości wydawanej paszy za pomocą ELEKTROPRZEŁĄCZNIKÓW z ciągnika, hamulce hydrauliczne, zderzaki z oświetleniem, skrzynia redukcyjna obrotów pozwalająca na obsługę wozu ciągnikami o mniejszej mocy, WOM, stopa podporowa regulowana mechanicznie, rura antywysypowa paszy, drabinka inspekcyjna.

Efektywna pojemność załadunku wynosi 10 m3

67 850,00zł/netto 82 777,00zł/brutto

 

Wóz paszowy 12 m3, VR 12, typ - pionowy ślimak tnący,

wóz standardowo wyposażony: w wagę elektroniczną pozwalającą ważyć poszczególne komponenty, taśmą rozładunkową z przodu wozu z możliwością regulacji obrotów prawo lub lewo oraz regulacja ilości wydawanej paszy za pomocą ELEKTROPRZEŁĄCZNIKÓW z ciągnika, hamulce hydrauliczne, zderzaki z oświetleniem, skrzynia redukcyjna obrotów pozwalająca na obsługę wozu ciągnikami o mniejszej mocy, WOM, stopa podporowa regulowana mechanicznie, rura antywysypowa paszy, drabinka inspekcyjna.

Efektywna pojemność załadunku wynosi 12 m3

74 960,00zł/netto 91 451,20zł/brutto

 

Wozy paszowe Unifast samojezdne

OPIS/MODELE Basic 100 Basic 120 Basic 140 Basic 170 Basic 200

 

Pojemność w m3 10 12 14 17 20

Długość / 6.080 mm 6.080 mm 6.080 mm 6.080 mm

Wysokość / 3.056 mm 3.161 mm 3.300 mm 3.545 mm

Szerokość / 2.490 mm 2.635 mm 2.900 mm 2.900 mm

Oś przednia 250/70 R 15 250/70 R 15 250/70 R 15 300/15 300/15

Oś tylna Koła bliźniacze 7.50 x15 Koła bliźniacze 7.50 x15 Koła bliźniacze 7.50 x15 Koła bliźniacze 8.25 x15 Koła bliźniacze 8.25 x15

Rama podwozia ocynkowana Nowość * * * * *

Zbiornik: grubość dna 20-25 mm / grubość ścian 8 mm * * * * *

Mieszadło: grubość 15 mm-liczba noży 8 noży 9 noży 10 noży 11 noży 12 noży

Silnik Mercedes Benz: model OM904LA, 4-cylindrowy, rzędowy, pojemność 4250 cm3, 177 KM przy 2500 obr/min Nowość 4 cylindry CV177 4 cylindry CV177

Silnik John Deere: elektroniczne sterowanie i diagnostyka 4 cylindry 140 KM 4 cylindry 140 KM 4 cylindry 140 KM

2 hydraulicznie sterowane przeciwnoże Top-Cut. * * * * *

System ważenia: GWS 4.5 przygotowany do zewnętrznego wyświetlacza z drukarką, 4 czujniki wagi 40 receptur pasz, 30 składników oraz 10 poziomów rozładunku. * * * * *

Dwustronny przenośnik taśmowy: dno ze stali nierdzewnej+łańcuch ze stali nierdzewnej, wyjmowana ściana z prawej lub lewej strony. * * * * *

Kabina: wentylacja i ogrzewanie, regulowane siedzenie i kierownica,dodatkowe światło wewnętrzne, panoramiczne górne okna z dodatkowym lustrem do obserwacji pracy ramienia załadowczego, obniżane okno na drzwiach, zasłona. * * * * *

Urządzenia bezpieczeństwa: czujnik w siedzeniu uniemożliwiający pracę maszyny bez operatora, przycisk szybkiego wyłączania silnika, dezaktywator akumulatora, przełącznik luzu, kontrola łańcucha przenośnika. * * * * *

Światła: drogowe i robocze * * * * *

 

Cena, netto PLN 319.500,00 322.500,00 336.600,00 352.600,00 354.540,00

 

Opis/modele Miller 100 Miller 120 Miller 14 Miller 17 Miller200

 

Pojemność w m3 10 12 14 17 20

Cena, netto PLN 362.500,00 364.000,0 376.800,00 397.700,00 400.000,00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetmen    1

jakieś 7m3 ten paszowozik.


John Deere 6130/Zetor 6340+tur trac lift 100/Zetor 7211/Ursus C-360-3P/Ursus C-328
Pracujo na ponad 70ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

a nie kminil ktos z was zrobic taki paszowoz mi to niepotrzebne ja sie bede nastawial od przyszlego na uprawy ale sa takie szpece nawet w kazdej wsi co umia nie takie cuda tworzyc nikt sie nad tym nie zastanawial mowcie tylko co to ma zadania robic jakie wysypy itp moze rozkminimy wlasna konstrukcje bo walic 100 kola w glupi woz paszowy to nie przegiecie z deka co wy na to ??? <_< <_< :lol:


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny    2

Kiedyś w TR było o jakimś dziadku co zrobił taki wóz paszowy jak znajdę nr to napisze <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz16    9

Wcale nie. Poco samemu rozdawać, można przecież wrzucić w paszowóz to co masz dać i ci ładnie wszystko wymiesza i krówki zjedzą ze smakiem. Wiem to na własnym przykładzie bo te rozdawanie samemu robi się uciążliwe! <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

no zgodze sie ale to jak ktos ma powyzej 15 krowek bo mniej to chyba nieoplacalne ??chyba ze niema co z pieniedzmi robic ale <_< <_< poco dawac 100 tys jak mozna by wlasnej konstrukcji cos rozkminic no nie ??


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz16    9

No fakt jak ktoś ma 15 krów to na co mu paszowóz! Ale jak ja mam 40, no to muszę już nad tym pomyśleć <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczygel18    1
no zgodze sie ale to jak ktos ma powyzej 15 krowek bo mniej to chyba nieoplacalne ??chyba ze niema co z pieniedzmi robic ale :P :lol: poco dawac 100 tys jak mozna by wlasnej konstrukcji cos rozkminic no nie ??

 

 

Nom ja rozkminiam zrobienie wozu samemu bo nawet za używkę trzeba dać około 15 tys i wtedy jest to wóz poziomy z własna hydrauliką oczywiście wszystko do remontu bo kto dobry sprzedaje....

 

Napewno jak bym robił to poziomy bo pionowy by był problem z konstrukcją leja chyba żeby jakiś starą beczkę dosyć dużą kupił to może ale raczej łatwiejszy by był poziomy napęd od wom zrobić na przekładni łańcuchowej tak jak jest w keenanie.

Naj gorzej ślimaki jak by ktoś wiedział gdzie można je kupić i jaki by był ich koszt albo samemu z rury grubościennej dospawać jakieś zęby i niech miętoli

 

Chętnie posłucham innych propozycji


Rolnictwo to nie tylko zawód jak wiele innych to tradycja, ideologia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KUHN EUROMIX 1 870(8m3) + nadstawka =10m3 kosztuje 75000brutto z wagą i podwujnym wysypem.


Wolnostanowiskowa, głęboka ściółka, DelAval rybia ość 2*5 szt., 2 stacje paszowe, szczotka, 44m.x23m.... BAJKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuch    1

Macie cały, udało mi się dorwać:

 

To są oczywiście ceny cennikowe, ale jako że za dużej marży na tym nie ma to szokujących upustów nie ma się co spodziewać.


Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze paszowozy moim zdaniem to sano mam 12m3 i se chwale tylko mniejszy ja 100km ciągnik nie ma co zapinać cena 80000zł netto w 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj