gjanicki

Kredyty dla rolników

Polecane posty

gjanicki    0

Zasięgnąłem wiedzy. W Idea Expert mają kredyty dla rolników: minimalny okres prowadzenia gospodarstwa rolnego już od 6 miesięcy. maksymalna kwota kredytu – nawet do 2 mln zl.

dlugi okres kredytowania – do 5 lat z mozliwoscia przedluzenia

bez koniecznosci przedkladania biznesplanu

 

Co wy na to?

Edytowano przez gjanicki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polus0    16

Śmierdzi kryptoreklamą na kilometr. Czego oczekujesz??

Podaj %% jakie trzeba płacić.

Bez konieczności BP?? No to już przegięcie i to jeszcze przy kwocie dwóch baniek?? Człowieku, kto da ci taką kwotę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brounter    18

Jak dla mnie ta oferta też coś śmierdzi. Na taka kwotę(2 mln) to zawsze bank będzie wymagał biznesplanu na dowód rentowności. Chyba zę są jeszcze jakieś inne haczyki o ktorych nie mowiłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

Ta a odsetki po trzech miesiącach sięgną już 100 k :P


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gjanicki    0

Panowie, to chodzi o finansowanie gospodarstwa czyli kredyt odnawialny w rachunku bieżącym. Do 2 mln max, ale wynika z tego, że to wszystko zależy od potrzeb i możliwości. Wiadomo, że nikt nie da na ładne oczy, stąd konieczność prowadzenia gospodarstwa przez dany okres.

 

Czy jest kredyt z rata roczna? Tak aby splacac jedna rate w roku, jesli tak to w jakim banku?

 

Może sie znaleźć, ale to zależy. Z tego co wiem to musi być pod zabezpieczenie jakiejś nieruchomości. Banku nie znam. Podpytaj tak jak ja, w Idea Expert.

Edytowano przez gjanicki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemasboss    3

Panowie dla jasności trzeba dodać że idea expert to firma pośrednictwa finansowego. U nich nie dostaniecie kredytu a jedynie możecie znaleźć ofertę. Chyba jako jedyni mają takową skierowaną dla rolników bo u innych pośredników czegoś takiego raczej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Witam wszystkich agromaniaków;
       
      Zastanawiamy się nad stworzeniem oprogramowania dla rolników. Tworzyliśmy już m.in oprogramowanie dla warsztatów mechanicznych.
       
      jestem ciekawy czy obecne programy na rynku spełniają wasze oczekiwania.
       
      Chcielibyśmy stworzyć oprogramowanie którego koszt będzie wynosił do 300 zł, licencja będzie jednorazowa, a aktualizacje będą darmowe. Co istotne program miałby być w wersji online.
       
      Podobnie jak w przypadku programu dla warsztatu chcielibyśmy oprzec się na ścisłej współpracy z odbiorcami programu ( tzn sami proponujecie określone rozwiązania).
       
      I tutaj rodzą się pytania, czy jest taka potrzeba?
       
      jakie funkcje byłyby potrzebne w takim programie?
       
      Jaką cene bylibyście w stanie wydać przy założeniu że opłata jest jednorazowa a licencje uzyskujecie na wieczność.
       
      istotne jest również, czy chcielibyście uczestniczyć współtworzeniu takiego programu, tzn. określii i testowali określone funkcje, itd.
       
      Jednym słowem my chcielibyśmy stworzyć program od postaw Wy musicie określićczy jest taka potrzeba i czy jesteście tym zainteresowani.
       
      Pozdrawiam
    • Przez Magda_86
      Ankieta głównie dotyczy problemów rolników. Proszę o jej wypełnienie.
       
       
      http://www.ankietka.pl/ankieta/109428/problemy-rolnikow-systemy-wspomagajace-decyzje-w-gospodarstwie-rolniczym.html
       
      Z góry dziękuję za poświęcony czas.
    • Przez maroon
      Słyszeliście o tym pomyśle? http://finanse.wp.pl/kat,104132,title,Rachunek-za-darmowa-wode,wid,15764088,wiadomosc.html Życie w tym kraju zaczyna być coraz bardziej groteskowe i absurdalne
    • Przez Kryroj
      Witam wszystkich agrofotowiczów
       
      Mam pytanie Ostatnio mój tata wraz z sąsiadem interesuje się zrzeszeniem gospodarstw w "spółdzielnię rolniczą" jeśli takie coś istnieje. Chciałbym wiedzieć czy dwa gospodarstwa mogą połączyć się w jedno ? Oraz czy przysługują za to jakieś premie czy coś w tym rodzaju. Jeśli ktoś ma z tym styczność to bardzo proszę o informację
       
      Dziękuję z góry
       
      Marek
    • Przez daromen89
      Witam.. dawno nie zaglądałem na forum ze względu na to, że wszytko szło z górki w rozwijaniu mojego gospodarstwa, ale oststnio natknołęm na panią daradczynię kredytową w banku z mojej okolicy która ewdentnie nie chce mi pomóc i niemiłośiernie mnie denerwuje, nie będe pisał o szegółach bo szkoda nerw na nia i na ten pi.......y bank za przeproszeniem.
      Do rzeczy..chciał bym, pożegnać się raz na zawsze z tą placówką i ładnie im podziękować za "pomoc" ale mam u nich kredyt...teraz pytanie- czy mogę starać się o kredyt w innym banku np BGŻ mając konto i kredyt w banku spółdzielczym, najchętniej wziął bym pożyczkę w innym spłacił spółdzielczy bo po prostu nie cierpię do niego chodzić i do tych bab na samą myśl ciśnienie mi się podnosi.
      A w życiu chodzi o to żeby się nie ograniczać a ten bank mnie ogranicza normalnie...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj