Skocz do zawartości
gjanicki

Kredyty dla rolników

Polecane posty

gjanicki    0

Zasięgnąłem wiedzy. W Idea Expert mają kredyty dla rolników: minimalny okres prowadzenia gospodarstwa rolnego już od 6 miesięcy. maksymalna kwota kredytu – nawet do 2 mln zl.

dlugi okres kredytowania – do 5 lat z mozliwoscia przedluzenia

bez koniecznosci przedkladania biznesplanu

Co wy na to?

Edytowano przez gjanicki

Polus0    16

Śmierdzi kryptoreklamą na kilometr. Czego oczekujesz??

Podaj %% jakie trzeba płacić.

Bez konieczności BP?? No to już przegięcie i to jeszcze przy kwocie dwóch baniek?? Człowieku, kto da ci taką kwotę??

Brounter    18

Jak dla mnie ta oferta też coś śmierdzi. Na taka kwotę(2 mln) to zawsze bank będzie wymagał biznesplanu na dowód rentowności. Chyba zę są jeszcze jakieś inne haczyki o ktorych nie mowiłeś

Wiadomość z agroFakt.pl

gjanicki    0

Panowie, to chodzi o finansowanie gospodarstwa czyli kredyt odnawialny w rachunku bieżącym. Do 2 mln max, ale wynika z tego, że to wszystko zależy od potrzeb i możliwości. Wiadomo, że nikt nie da na ładne oczy, stąd konieczność prowadzenia gospodarstwa przez dany okres.

Czy jest kredyt z rata roczna? Tak aby splacac jedna rate w roku, jesli tak to w jakim banku?

Może sie znaleźć, ale to zależy. Z tego co wiem to musi być pod zabezpieczenie jakiejś nieruchomości. Banku nie znam. Podpytaj tak jak ja, w Idea Expert.

Edytowano przez gjanicki

przemasboss    3

Panowie dla jasności trzeba dodać że idea expert to firma pośrednictwa finansowego. U nich nie dostaniecie kredytu a jedynie możecie znaleźć ofertę. Chyba jako jedyni mają takową skierowaną dla rolników bo u innych pośredników czegoś takiego raczej nie ma.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się