migacz

Rejestracja pojazdu typu SAM

Polecane posty

migacz    317

Witam wszystkich. Mam pytanie czy w Polsce jest realne zarejestrowanie tego typu pojazdu? Jak to zrobić i ile to kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF3065    3

ja się pytałem w wydziale komunikacji jest to możliwe koleś w wydziale mówił ze w warszawie sa 2 stacje co takie zeczy robia ale to trzeba to zbudować z odpowiednich materiałów z których oni ci pozwola to zrobić i musisz mieć plan na to ale podobnież jest ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    317

czyli generalnie sprawa nie do przejścia. Biurokracyjnie i finansowo nieopłacalnie. Szkoda bo przydałoby się.Ciągnik bez papierów a na Sama już można po drogach jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF3065    3

to już lepiej jak masz cos bez papieru to sprzedaj dozyc trochę kasy i kup z papierem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    317

Najgorsze że bardzo mi na tym zależy. A o dokumenty będzie ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Zyzio
      Witam- potrzebuje dane techniczne MF 2645 potrzebne do rejestracji a przedewszystkim -1- maksymalna masa całkowita, 2- dopuszczalna masa całkowita, 3- dopuszczalna masa całkowita ciągniętej przyczepy ( bez hamulca ), 4 - dopuszczalna masa całkowita ciągniętej przyczepy ( z hamulcem ), 5- dopuszczalny nacisk osi przedniej, 6- dopuszczalny nacisk osi tylnej, reszte danych znam- pozdrawiam
    • Przez smykla
      Mam problem z zarejstrowaniem ciągnika mf 3070 został sprowadzony z holandi i tam nie ma tablic i potrzebuje pomocy potrzebuje dane techniczne ciągnika aby go zatablicować. potrzebne mi jest masa własna, wysokość, szerokość,rozstaw osi skrajnych, umiejscowienie silnika, dop. masa całkowita,dop.ładowność. PROSZE O SZYBKIE UDZIELANIE ODPOWIEDZI...
    • Przez Blusik
      Witam 
      Mam silnik s15 po remoncie chce usunąć kamien który zebrał się w nim przez 30 lat kwasy solnego nie dostane jak zaleca insrukcja ale co powiecie na kwasek, odkamieniacz lub ocet. W jakich proporcjach to mieszać jeśli wchodzi tam 10l wody a kamienia przez te lata będzie tam hoho. 
      Np 2 saszetki kwaksu 2 odkamieniacza butelka octu i reszta woda? 
      Pozdrawiam
    • Przez aron
      Jak w temacie może ktoś oś wie na ten temat. Potrzebuję przedni most do mf 3060 mam niedaleko możliwość kupna od 6120/30 Tylko czy będzie pasował? Jak porównać?
    • Przez dawmal1222
      Witam, dorabiamy do łychy zamykanie typu krokodyl, chciałbym się zapytać, czy muszę dokupować do zębów górnych tulejki, żeby je wspawać w ramę? Czy wystarczy np kawałek rurki fi 30 czy coś takiego? Koszt 17zł za jedną tulejkę trochę mi się nie uśmiecha
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj