Skocz do zawartości
migacz

Rejestracja pojazdu typu SAM

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
migacz    2

Witam wszystkich. Mam pytanie czy w Polsce jest realne zarejestrowanie tego typu pojazdu? Jak to zrobić i ile to kosztuje

MF3065    3

ja się pytałem w wydziale komunikacji jest to możliwe koleś w wydziale mówił ze w warszawie sa 2 stacje co takie zeczy robia ale to trzeba to zbudować z odpowiednich materiałów z których oni ci pozwola to zrobić i musisz mieć plan na to ale podobnież jest ciężko

migacz    2

czyli generalnie sprawa nie do przejścia. Biurokracyjnie i finansowo nieopłacalnie. Szkoda bo przydałoby się.Ciągnik bez papierów a na Sama już można po drogach jeździć.

Wiadomość z agroFakt.pl

MF3065    3

to już lepiej jak masz cos bez papieru to sprzedaj dozyc trochę kasy i kup z papierem

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Zyzio
      Witam- potrzebuje dane techniczne MF 2645 potrzebne do rejestracji a przedewszystkim -1- maksymalna masa całkowita, 2- dopuszczalna masa całkowita, 3- dopuszczalna masa całkowita ciągniętej przyczepy ( bez hamulca ), 4 - dopuszczalna masa całkowita ciągniętej przyczepy ( z hamulcem ), 5- dopuszczalny nacisk osi przedniej, 6- dopuszczalny nacisk osi tylnej, reszte danych znam- pozdrawiam
    • Przez Luke16
      Da rade zarejestrować ciągnik teraz który był wyrejestrowany w 1989 roku??? Mam dowód rejestracyjny....
    • Przez smykla
      Mam problem z zarejstrowaniem ciągnika mf 3070 został sprowadzony z holandi i tam nie ma tablic i potrzebuje pomocy potrzebuje dane techniczne ciągnika aby go zatablicować. potrzebne mi jest masa własna, wysokość, szerokość,rozstaw osi skrajnych, umiejscowienie silnika, dop. masa całkowita,dop.ładowność. PROSZE O SZYBKIE UDZIELANIE ODPOWIEDZI...
    • Przez agrowiktor
      Witam wszystkich ! Mam problem, ponieważ chciałbym zakupić ładowarkę do usuwania obornika od krów mamek. Moim problemem są drzwi 2m wysokości 1m szerokości. Żadna nowa ładowarka nie zmieści się. Czy opłaca się skonstruować własny sprzęt. Chodzi też o to czy ładowarka nie będzie zbyt wywrotna. Z góry dziękuję liczę na pomoc
    • Przez Czyzyk97
      Witam agroforumowiczów ostatnio jest głośno o rejestracji chłodni do mleka.
      Jak dokładnie wygląda sytuacja,macje już zarejestrowane chłodnie? Do kogo/gdzie udać się po poradę/pomoc ?
      Dzięki za wypowiedzi Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.