dawmal1222

Krokodyl do łychy - zrób to sam

Polecane posty

dawmal1222    0

Witam, dorabiamy do łychy zamykanie typu krokodyl, chciałbym się zapytać, czy muszę dokupować do zębów górnych tulejki, żeby je wspawać w ramę? Czy wystarczy np kawałek rurki fi 30 czy coś takiego? Koszt 17zł za jedną tulejkę trochę mi się nie uśmiecha

withanight    1108
Chyba wszystko zależy od tego jakich zębów użyjesz . Tuleje możesz zrobić sam.

Take me Away !...

Wiadomość z agroFakt.pl

kizak    1445

Swego czasu robiłem ładowacz na tył i stożkowałem rurki.Na początku ok. a po pewnym czasie trzeba dociskać. Teraz bym kupował wytaczane.

dawmal1222    0

O wiele taniej byloby kupic taka belke, ale oczywiscie z moim szczesciem dowiedzialem sie o tym po zrobieniu wlasnej :) czlowiek sie uczy na bledach ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mariusz031992
      Witam serdecznie. Zakupiłem niedawno ładowacz troll i strasznie drażni mnie opcja obrotu tej maszyny. Jest bardzo niestabilna/niedokładna- wygląda to tak, iż zamykając sekcję rozdzielacza obrót trwa dalej siłą bezwładności. Prosto mówiąc siłownik nie ma stałej, twardej pozycji lecz trochę się wciąga i wyciąga pod wpływem zewnętrznego pchnięcia ramienia. Są zamontowane na przewodach tzw zawory ciśnieniowe dwukierunkowe tłumiące. Czy to przez nie hydraulika tak działa, czy też jest to oznaka ich niesprawności? Zawory działają w ten sposób, iż gdy się za długo przytrzyma przepływ oleju na jeden siłownik i dojdzie do do krańcowego położenia, to olej przepływa automatycznie na inny siłownik. Zawór wygląda tak https://sklep-rolnicze.eu/zawor-cisnienia-dwukierunkowy-tlum,3,75168,12967
    • Przez Blusik
      Witam czy ktoś może powiedzieć mi z jakiego auta jest ta felga z opona 
      Wiem że felga jest zabezpieczona pierścieniem do okoła. 
      Traktor ma 30-40 lat 

• Przez AgroRol323
      Witam
      Pytanie z ciekawości. Robił ktoś sama 4x4 z innymi kołami z przodu a innymi z tyłu? Miałem pomysł na przedni most od uaza, a tylny od stara. Wie ktoś czy w ogóle da się to połączyć i jak to połączyć?
      Z góry dzięki
    • Przez rex15
      Chciałbym zrobic ładowacz do big bagów na tylny tuz i szukam porady z czego najlepiej takie cos wyspawac. Siłownik mam, lecz niestety nie taki jak w fabrycznych ładowaczach(długi i wysuwany na raz) tylko krótki i gruby, chyba jest z jakies malej przyczepy, dam po prostu mniejsze przełamanie jesli bedzie to konieczne.
    • Przez potok
      rozrzutnik 1 osiowy ład. 4 tony ruski stan bdb 5500 zł.ładowacz zawieszany Troll widły  i łyżka  w komplecie stan bdb 6900 zł. nie wymagają wkładu finansowego cena do negocjacji.Świętokrzyskie pow. jędrzejów. tel.539062085
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj