Zaloguj się, aby obserwować  
ireneusz112

BM Volvo S830.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ireneusz112    0

Witam. Mam pytanie do was drodzy forumowicze agrofoto :) A konkretnie chodzi mi o lata produkcji w jakich był produkowany komabjn tak jak w teamcie BM Volvo S830 bo nie mogę nigdzie tego znaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Teścio zakupił sobie taką maszynę. Nie wiecie gdzie można dostać instrukcję obsługi po Polsku bo ma tylko w języku szwedzkim. A ogólnie to jak się sprawują te volva ile czasu kosi się 1ha przeciętnego zboża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomeq    12

Hektar dobrego zboża 1.40 - 2 godziny. Moj rekord w tamtym roku to : pole 0,9ha, d47 z czubkiem mieszanki (owies, pszenica, pszenżyto) i skosiłem w 70 minut. W tym roku bedzie u mnie volviak drugi sezon i ogólnie jest ok, mogę polecić. W miejscowości niedaleko jest kilka 830 i ludzie dobrze mówią. Znam pana który ma volvo 8 czy 10 lat i ma bardzo dobrą opinie o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez darekszalaj
      Witam wszystkich. Zakupiłem miesiąc temu Volvo BM 320 i jest taki problem że jak się motor nagrzeje zaczyna pryskać olejem z odmy i w tym samym czasie leci para z niej oraz z korka oleju słyszałem że zawory są do roboty co wy myślicie o tym ???? chciałem tym traktorem odśnieżać w zimie ale nie wiem czy to dobry pomysł czy go całkiem szlak nie trafi. Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez wionco
      Witam. mam problem z moim volvo. Nie chce zapalić tak jakby nie dochodziło do niego paliwo. jaka może być przyczyna? z góry dziękuję
    • Przez toja43
      Witam . Może ktoś wie gdzie mogę kupić obudowę lub skrzynię biegów do kombajnu zbozowego Volvo s-900 BM
    • Przez Osalek
      Witam . Podczas pracy kombajnem zaczal mi bardzo wyciekac olej z pod kierownicy gorna czesc kolumny ? rozbieral to juz ktos? pilnie o wskazowki prosze
    • Przez Lenek
      Koledzy! Mam kombajn Volvo s 900. Chciałbym się dowiedzieć, jaki olej najlepiej użyć do hydrauliki Z góry dzięki za odpowiedzi 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj