Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Osalek

Awaria volvo bm 800 active

Polecane posty

Osalek    1

Witam . Podczas pracy kombajnem zaczal mi bardzo wyciekac olej z pod kierownicy gorna czesc kolumny ? rozbieral to juz ktos? pilnie o wskazowki prosze

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez kaziu914
      Witam mam problem z dojarką alfa laval archimedes. Z dnia na dzień zaczeła bardzo głośno pracować i do tego nie wytwarza ciśnienia. Co może być przyczyną?
    • Przez AdrianJankiewicz
      Bedę remontować mojego Ursusa 912,.
      Nie chodzi pompa hydrauliczna bo wałek załączający pompę luźno lata.
      Co może być tego przyczyną? Jak temu zaradzić?
    • Przez Terlik1994
      Witam,
      Posiadam Deutz Fahr Agrofarm 410 inwersor mechaniczny. Mam problem. Rano przed odpaleniem 3X nagrzewałem świece żarowe. Ciągnik odpalił bez problemu. Chodził z 10 minut i go wyłączyłem. Za 2 min chciałem odpalić go ponownie, lecz tylko kręcił (kontrolka od nagrzewania świec się nie świeciła). Zdjąłem filtr powietrza i przy rozruchu wtryskiwałem PLAK. To pomogło, ciągnik odpalił. Po 5 minutach ciągnik zaczął nie równo chodzić, z rury wydechowej raz na jakiś czas wylatywał biały dymek. Po paru minutach ciągnik zgasł.  Znowu odpaliłem go przy użyciu PLAKA (inaczej nie dało rady), ustawiłem ciągnik na obroty 1400 i sytuacja się powtórzyła. Pozdrawiam
    • Przez PaweAftarczuk
      Witam

Nie wiem czy piszę w odpowiednim dziale(pomijając to że problem dotyczy koparko-ładowarki), ale mam problem z odnalezieniem silnika do Volvo 646 lub też wału do takowego silnika. Tak jak wspomniałem Volvo jest koparko-ładowarką i zatarł mi on na wale który to pękł. Nowy wał kosztuje 23000 netto zamiennik 12000 netto(a z tymi zamiennikami to różnie bywa... Model silnika jest to TD 42 i ma 86 koni mechanicznych, współpracuje on z automatyczną skrzynią biegów. Może ktoś z was spotkał się z takim modelem silnika lub też zna jakiś zamiennik którym można by go zastąpić.  

• Przez fendt1992
      Witam. Mam problem z claasem arion 610.Traktor nie przechodzi calibracji skrzyni po paru minutach zaczyna swiecic kontrolka "n" mała na przemian z strzałkami?? Orientuje sie ktos co moze byc powodem?? Drugi problem to jest to ze na połówkach " b.c.d" wchodzi w tryb awaryjny (tylko największy półbieg) a na "a" nic się nie dzieje. problem występuje na wszystkich biegach. Byłbym wdzięczny za jakas podpowiedz. Pozdrawiam