Zaloguj się, aby obserwować  
Funn

JCB Fastrac

Polecane posty

Funn    1

Witam, czy zna ktoś typ silnika perkins fastrac 3155. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez piter161
      W jaki sposób mogę dojść do tarczy sprzęgła w fastrac'u 1135. Czy muszę wyciągać silnik? I w jaki sposób jest to możliwe. Proszę o porade.
      Pozdro czekam na odpowiedź.
    • Przez jan7659
      Witam!
      Chce zakupić ciągnik: http://otomoto.pl/jcb-fastrac-model-3170-jcb-fastrak-A240533.html.
      Co o nim sądzicie? Czy cena jest rozsądna?
      Jakie jest spalanie tego ciągnika? Czy jest duża awaryjność?
      Proszę o odpowiedź1
    • Przez tomeczek151
      Witam
       
      W Fastracu mam ten problem że przedni napęd jest ciągle włączony. Winny jest brak prądu na elektrozaworze sterującym jego pracą. Gdy udało mi się już przywrócić napięcie w kostce przy elektrozaworze, okazało się że brakuje w niej masy. Gdy wezmę masę z masy ciągnika, rozłącza przekaźnik w kabinie, drugi dolny licząc od drzwi wejściowych. Czy ktoś posiada może schemat elektryczny do tego ciągnika, albo poradzi co zrobić z tym fantem?
       
      Pozdrawiam Tomasz
    • Przez Digger
      Witam mam taki proble ze gdy na rewersie wezme wsteczny to nie zawsze wskakuje ten wsteczny i jest zgrzyt a jak wskoczy to jade i wczsie jazdy wyskoczy i zgrzyta tak jak by nie zatrybiało do przodu jest dobrze. Czy to wina tych 2 siłowniczków na skrzyni?
    • Przez afamos28
      Czy ktoś rozbieral te siłowniki od podnośnika tylnego? Ponieważ jeden zaczął się "moczyć".

      Dzięki za podpowiedzi
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj