afamos28

JCB Fastrac 2150 - siłowniki podnośnika.

Polecane posty

afamos28    0

Czy ktoś rozbieral te siłowniki od podnośnika tylnego? Ponieważ jeden zaczął się "moczyć".

Dzięki za podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zefir    75

raczej ich się nie da rozebrać trzeba nowe bo jak by dało się siłowniki rozbierać to by pewnie po 1 podnoszeniu wysadzały

Edytowano przez Zefir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
afamos28    0

Nowe? Skoro uszczelniacze nie trzymają jak należy to dlaczego nowy cały siłownik gdy tloczysko jest dobre nie pokancerowane. sprawdzę temat organoleptycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koses    13

Rozbiera się i to przy pomocy jednego wkrętaka bez problemu :) Zefir jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to nie mów nic !!! Afamos28 jak chcesz się dowiedzieć jak to pisz na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

raczej ich się nie da rozebrać trzeba nowe bo jak by dało się siłowniki rozbierać to by pewnie po 1 podnoszeniu wysadzały

 

Siłowników nie da się rozebrać dobre :) jeden z lepszych tekstów jaki słyszałem. Rozbierają się i najczęściej wymienia się się w nich właśnie uszczelniacze, rzadziej tłoczyska gdy się przydrą  a czasami tulejowanie.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koses    13

Masz może rozmiary uszczelniaczy bo kupił bym w zapas i wolną chwilą wymienił u siebie , jak by co to na pocztę wyślij .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginterpol    20

ja miałem "wżery" na tłoczysku i rozwalało mi uszczelniacze to dorabiałem tłoczyska ale cylindry są bez zmian i już dwa lata śmiga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez szostiwf88
      Jeżeli ktoś szuka siłownika do maski John Deere 5620, 5720, 5820 o oznaczeniu AL175748 lub RE206116 to zamiennikiem jest siłownik, sprężyna gazowa FORD Mondeo IV Sedan klapy bagażnika - sedan 03/07- np. (FA Krosno 24477).
      Ja taki wstawiłem pasuje idealnie jak oryginał, a kosztuje ok. 30zł.
    • Przez Suchorski_15
      Witam, mam pytanie odnośnie ładowarki teleskopowej jcb 526-55 kupiliśmy ja okolo roku temu I od początku był Z nią problem, 
      Jeden z nich to właśnie hydraulika. Chodzi o to że gdy naladujemy pełną łyżkę (2.20m) np obornikiem to ma ciężko podnieść, lecz gdy wychylimy trochę łyche do wysypu odrazu podnosi Z lzejszymi ladunkami nie ma problemu. 
       
      Drugi problem jest taki że gdy uruchomimy skręt na wszystkie koła I chwilę pojezdzimy to skręty się zacinaja w sensie ze tylne koła są skręcone w prawo A przednie na wprost I trzeba od nowa je regulować co może przyczyna tych problemów? Pozdrawiam
    • Przez Gustawek
      Siemanko. Cyrki z moją Renią. Po wymianie olejów i uszczelnieniu kilku miejsc sylikonem podnośnik dziwnie się zachowuje. Po uruchomieniu ciągnika podnośnik idzie na maksa do góry i pompa jakby dalej ciśnie. W 4-5h na wyłączonym ramiona opadną powoli. Zaznaczę że druga dźwignia od podnośnika jest przyblokowana (ta z numeracją). Ktoś zaradzi?
    • Przez patryk90
      Witam. Problem z podnośniki em, na pusto podnosi po podpięcie maszyny nie chce ruszyć jej do góry. Co może być?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj