Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
MF 38
inzKonrad    1

witam mam zamiar kupić podobnego MF 38 czy można prosić o szczegóły maszyny jak z awaryjnością na co zwrócić uwagę przy kupnie czy dobry jest ten heder power flow? oto krótki opis maszyny

' Massey Ferguson 38

Rok prod. 1996

2300 mtg

heder 6.10 Power flow

silnik Valmet 265 KM

klimatyzacja 

hydrostat

6 wytrząsaczy

wózek transportowy

prawa kosa do rzepaku

Proszę o opinie i rady. Pozdrawiam

Peron    18

Jak dźwignia hydrostatu ciężko pracuje, to wypnij linkę przy pompie przy silniku i sprawdź, jak pracuje wypięta. Jak ciężko, to musisz ją jakoś posmarować, jak lekko, to pewnie przytarła się dźwignia w pompie, zapodaj jakiś środek penetrujący co jakiś czas, powinno pomóc. Ja tak miałem, użytkownik masseyfendt pomógł:)

JurekS    4

Dzieki serdeczne za zainteresowanie. Masseyfendt baaardzo pomógł :) Peron też. Pozdrawiam:)

Wiadomość z agroFakt.pl

pokorskip    0

Witam,

Mógłbym prosić jakiegoś użytkownika MF 38 o zdjęcie ustawienia kierownic wiatru?

Jak macie ustawione przedłużenie sita?

Z góry dzięki!

beret1990    24

i takim ustawieniem jedziesz cały czas? Ja własnie zawsze się zastanawiam jak to ustawiać ale mam mniej więcej na środku, zboże jest czyste i z tyłu też nie gubi więc oki

beret1990    24

Panowie mam zamiar kupić przystawkę do kuku na przyszły sezon do MF 38 problem tkwi w napędzie, wyjście jest tylko z prawej strony gardzieli przy moim kombajnie, można to przerobić czy są przystawki z napędem tylko z jednej strony? Kosił ktoś MF 38/40 kuku?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez domi113
      Witam
      Mam zamiar kupić nowe opony berkley do MF 5460 o rozmiarze 540/65 r28 650/65/ r38 obecnie mam 440/65 28 i540/65 r38. Co możecie powiedzieć o tej marce czy warta uwagi jeśli nie to dlaczego i proszę o inne propozycje. Obecne to Trelleborg przód ok 4mm a tył około 35mm po 5 latach użytkowania. Dodam że przednia pekła dwa lata temu i teraz jest używana michelin-ka
    • Przez Monia12345
      Witam może ktoś pomoże, massey ferguson 2620  nagle po wylaczeniu ciągnika i ponownym uruchomieniu go,  wspomagania brak, ktoś może coś pomoże dziękuję za wszelką pomoc 

• Przez indyczek87
      Witam poszukuje informacji na temat kombajnu MF 430. Wady, zalety, wydajność, opinie użytkowników.  Bardzo ciężko znaleźć informacje na temat akurat tego modelu więc za każdą wskazówkę z góry dzięki. 
    • Przez trufel11
      witam
      mam w kombajnie założony przełącznik od którego kable idą do skrzyni biegów na skrzyni jest założony przekaźnik i taki jak gdy by silniczek i to połączone jest z linka od załączania biegów i czy możliwe jest ze tym uradzeniem załączą się 3 bieg w tym kombajnie w kabinie mam wajchę tylko na dwa biegi . zdoiłem pokrywę skrzyni biegów i jest tam tam wolna jedna zębatka czy wie ktoś czy ten kombajn ma 3 biegi i czy jest możliwe ze tez silniczek elektryczny załącza 3 bieg???
    • Przez Panox
      Witam mam problem z alternatorem ,mianowicie nie kręci i nie ma siły co to może być , łozyska padły?