jaco512

[Ursus C-360] Udoskonalenia.

Polecane posty

jackob1997    249

@seweryn20 Zgadzam się w zupełności.U mnie ta wskazówka na dwuwskaźniku wogule się nie ruszała,ciągle na zielonym polu.Kupiłem wskaźnik od c360 3p bo nie mieli w agromie ani od c385 ani zetora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1120

No ale jakby mi oszukiwal to by uszczelke juz dawno wydmuchalo.

To jest ze choć nie wiadomo jak bym go obciazyl to nie wejdzie na czerwone.

Predzej olej by sie zagrzal .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jackob1997    249

@mf362 a niby czemu ma pogarszać,a gdy jest klapa założona to którędy niby ma ciepłe powietrze uciekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1120
3 minuty temu, jackob1997 napisał:

@mf362 a niby czemu ma pogarszać,a gdy jest klapa założona to którędy niby ma ciepłe powietrze uciekać.

No ja wiem o tym ale ten jeden gosc z wioski nie wie o tym.

Tym bardziej c360 nie ma lekko u niego.

Jak bym robil remont to juz plyn i wtedy musi byc termostat:)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Oczywiście że z PRL dokładniejszy pomiar.A głównie chodzi o ustawienie wskazówki,mówili że z czasem Eter się ulatnia to nie prawda wskazówka idzie bardziej do góry.Rozebrać ten wskaźnik przestawić wskazówkę bardziej do dołu i hula dalej,ale co elektryczny to elektryczny nie ma porównania do tego dziadostwa

Edytowano przez Adi96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

He rurka pognieciona to i wskazówka zawyża. Dla tego nie za bardzo lubię  te wskaźniki.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo    47

@izydor6280 to jest wentylator tuningowy do serii 70/72.. , pasuje bez problemów. Sam go mam to wiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Trochę głupie pytanie ale sa może zakłady gdzie mogą wyważyć wentylator? Choć wątpię że ktoś by się w to bawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jackob1997    249

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo    47

@Adi96  po co wyważać? Kup plastykowy, który jest znacznie lżejszy i daje powera... hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Ja nie mam chłodnicy podrabianej,tylko oryginał Ostrowską  temperatura weszła przy talerzowaniu w połowie zielonego i więcej nie szło a tak ogólnie na początku zielonego.Moja obawa jest taka że jak dam ten plastikowy to dłużej będzie się nagrzewał choć jest termostat to on nie będzie otwierał póki w bloku się dobrze nie zagrzeje.Choć bym mógł robić w upałach największych po 35 stopni i nic by nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo    47

@Adi96 sam sobie odpowiedziałeś, zresztą jak zawsze...

Kupuj plastykowy i nie p...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1829
11 minut temu, Adi96 napisał:

Tylko gorzej z olejem w takich upałach

Ty się za bardzo rozczulasz i szukasz jakichś przyczyn :P Co tam ma się dziać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jackob1997    249

@Roki212 dobrze to ująłeś,tam niema co się dziać,chyba że będzie za mało wlane oleju (poniżej zakresu minimum maximum)  to wtedy silnik można w pizdu zatrzeć ,a tak to nic się nie będzie działo,chyba że silnik bierze olej to wtedy lipa.

Edytowano przez jackob1997

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo    47

@adi96  jest tu  ekspertem w szukaniu dziury w całym i usprawiedliwianiu chybionych zakupów. Ręce opadają.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

@volvo Nie odpowiedziałem na twoje pytanie Bo skubany ma bicie chodzi góra dół i to nie małe.Nie po prostu lubie jak wszystko jest dopięte na ostatni guzik u mnie musi działać to dobrze.Nie ważne czy tu auto maszyna lub ciągnik po prostu jestem dokładny.

Edytowano przez Adi96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo    47

To zapraszam do mnie, prawie nowy metalowy wentylator leży na kupce złomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Wystarczy że mam dwa metalowe sumie jak narazie podziękował.Ten plastikowy to o ile jest lżejszy tak mniej więcej? 2/3 wagi metalowego?

Edytowano przez Adi96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo    47

Nie ma za co. 7 łopatkowy jest prawie cały z plastyku i sądze że waży połowę metalowego, 6-łopatkowy pewnie tak jak piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiki868    2

mam plynem zalaną chłodnicę,  i jest nowa (2 letnia),  jedynie to mam problem z czyszczenie jej z zewnatrz powietrzem gdyz zajeb.... jest  pyłkami traw. Zmieniam wentylator to pewne, bedzie lepsze dojscie pistoletem.

a czym czyscic chlodnice? jest jakis preparat by sprawdzic ? czy nie ma sensu jak jerzdzil na płynie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez Bubul
      Witam szukam jakiegoś ciągnika który będzie głównym ciagnikiem na gospodarstwie, ma zastąpić wydłużona 60-tke jednak najbardziej interesują mnie gabaryty i zwrotnosc traktora. Nie musi posiadać napędu ale chciałbym podłączyć tura. Cenowo w granicach do 35tys.
      Nad zetorami myślałem ale chce rozważyć inne propozycje. Kolega namawia mnie na Renault 651 4s lecz nigdy nie miałem styczności z tym ciagnikiem nawet na obrazku... 
       
    • Przez farmer78lbl
      witam szukam tylny most z dokumentami na c 360 c355 4011 z wojewodztwa lubelskiego w rozsadnej cenie
       
    • Przez Jontek
      Pilnie kupię do TURa do c 4011, C360 łyżkę, wysięgnik, hydraulikę. Mocowanie mam własne. Do 100 km od 63 - 500.
      Cena jak najniższa.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj