Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Szymi40    373

Oj  Grzesiu  nie  zdradzaj  szczegółów  bo jeszcze  chlapniesz  słówko  za  dużo   i  trza   będzie  karę  zapłacić.....   :ph34r:    z  drugiej  strony  fajnie tak  poplotkować. ;)

MalaMalwi    34

Może dzięki temu, że Grzegorz zdradził kilka szczegółów niektóre osoby się zastanowią zanim napiszą jakieś głupoty na jego temat :)

Pajej    50

fajnie jest wiedziec jak to wygląda z drugiej strony ekranu. Grzesiek nie zostawiaj tego tematu, jeszcze wiele niewiadomych zostało. 

Szymi40    373

A   ja  się  zakochałem  w  głosie  Ani... :wub:   nawet  mi się w  nocy  przyśnił. :)

jakobek    4

Zawistne komentarze kto ile ma, kogo wykorzystał itp odstraszą wielu przyszłych kandydatów do trzeciej edycji RSŻ. Pochwale sie swoim snem przed wczoraj śniło mi się że u Grześka był pokaz maszyn rolniczych coś w tym stylu i znalazłem w trawie przed wojenne złotówki wielkości nakrętki od dużego słoika :D Pewnie wyśmiejecie mnie, dziewczyna nie mogła przestać się śmiać jak jej to powiedziałem

Pajej    50

mnie odstraszaja domy uczestników, bo z czym ja do ludzi :) Własnie moze Grzesiek nam powie czy tv daje jakies pieniądze na remont, bo u wszystkich uczestników, a przynajmniej u wiekszosci widac ze domy sa specjalnie przygotowane na dziewczyny

RafaKdziela    135

Pajej kolego zapisuj się na co czekasz .Często wspominasz o domu .Wystarczy ,żeby był ład i tyle .Napisz do TV a nóż się Tobie trafi i się dostaniesz do programu .

master20002    151

mnie odstraszaja domy uczestników, bo z czym ja do ludzi :) Własnie moze Grzesiek nam powie czy tv daje jakies pieniądze na remont, bo u wszystkich uczestników, a przynajmniej u wiekszosci widac ze domy sa specjalnie przygotowane na dziewczyny

Co się przejmujesz domem. Masz dość duży i w dobrym stanie. Widziałeś jak młody obił strych płytami na szybkości byle jak. W pierwszej edycji był gość co miał jedną dziewczynę. Ponoć on dostał kasę na remont i delikatną rozbudowę. Czytałem o tym pod jakimś artykułem o nich. Nie marnuj czasu tylko jak będzie okazja to się zgłaszaj, bo jak nie to pogadam z Twoją mamą na ten temat :D

Pajej    50

Co się przejmujesz domem. Masz dość duży i w dobrym stanie. Widziałeś jak młody obił strych płytami na szybkości byle jak. W pierwszej edycji był gość co miał jedną dziewczynę. Ponoć on dostał kasę na remont i delikatną rozbudowę. Czytałem o tym pod jakimś artykułem o nich. Nie marnuj czasu tylko jak będzie okazja to się zgłaszaj, bo jak nie to pogadam z Twoją mamą na ten temat :D

Oj o to Cię nie podejrzewałem, żeby moją mama sie posługiwać to niecnych celów... :D

lukbold    399

A co w sobote sie nie pracuje? Dzień jak co dzień taki piątek czy sobota a wypic mozna zawsze z umiarem ;)

MalaMalwi    34

Właściwie o wśród rolników zauważyłam taką tendencję, że dzień tygodnia nie ma znaczenia. Zawsze można sobie wypić. Co innego w mieście. W tygodniu piją tylko studenci :) 

Ywa    499

Mi facet pijący lub tak łaskawie mówiący o % kojarzy się tylko z jednym. Jak pije to bije!!!!

Max1987    19

Właściwie o wśród rolników zauważyłam taką tendencję, że dzień tygodnia nie ma znaczenia. Zawsze można sobie wypić. Co innego w mieście. W tygodniu piją tylko studenci :)

A co dopiero jak Rolnik studiował to sie działo:)

Ywa    499

^^

Max nie ma co się chwalić, ponieważ rolnicy mają pod tym względem NAJ"lepszą" reputację na całej uczelni. Wystarczył mi jeden rok mieszkania w akademiku, w którym przeważali rolnicy i musiałam się ewakuować do innego... ściany chodziły a znajomi nieposkromieni do nie swojego pokoju się pakowali, ledwo żywi.... :lol:

Edytowano przez Ywa

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się