coolman111

Gdzie się uczycie?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
adamlupus    2
jak kryzys to wszędzie szukają kasy- nawet na biednych studentach

 

 

Jakie to oszczędności?! Kudrycka tłumaczy się że to "wyrówna szanse w zdobywaniu wiedzy" a prawda jest taka, że pod tym względem szanse są akurat równe- o przyjęciu na studia decydują wyniki z matury i szkoły redniej, a nie to czy ktoś jest już studentem czy też nie. Jeżeli ktos chce wyrównywać szanse to może by tak zwolnić niekompetentnych nauczycieli, którzy zamiast uczyć- kaleczą. Co zwłaszcza jest częste na wsiach, gdzie ktoś przez nepotyzm trzyma etat, a w gruncie rzeczy brak mu odpowiednich kwalifikacji.

 

PS. To co robi Kudrycka to dla mnie jest jedynie walka o nowy elektorat- 60%studentów płaci za studia (zaoczne i prywatne) a tylko co 10 student studiuje więcej niż jeden kierunek....więc o którą grupę do wyborów lepiej walczyć? Fałszywość ludzka nie zna granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maseratti    0

Witam. Czy ktoś z agrofotowiczów uczy się lub wie coś na temat Akademii Podlaskiej w Siedlcach bo chciałbym się dowiedzieć czy warto byłoby iść tam na rolnictwo albo zootechnike? Sprawa jest dość pilna więc prosiłbym o jakieś info (może być nawet na pw).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
and    1
no właśnie już po sesji dzis :) narazie to nic nie widać- same zadania. walcem pewnie prędko nie pojeździsz ;p Na którym roku jestes??

4 sem., ale jeszcze pewnie na wrzesień jakieś głupotki zostaną, najważniejsze, że Wytrzymałość Materiałów zaliczona, reszta to pryszcz :D


can do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARoROL    0

Witam :D

a ja się edukuję na UWM w Olsztynie, kierunek rolnictwo o specjalności rolnictwo europejskie :) w sumie to jest to samo co rolnictwo tylko nie wiem po co nam dodali te europejskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boosky    4

Studiuje na pierwszym roku Administracji i już po sesjach- czas na (odpoczynek) żniwa :-)


... bo wszystko zaczyna się w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil18fmr    98
Witam :D

a ja się edukuję na UWM w Olsztynie, kierunek rolnictwo o specjalności rolnictwo europejskie :D w sumie to jest to samo co rolnictwo tylko nie wiem po co nam dodali te europejskie :D

 

 

który rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARoROL    0
czyli jestesmy na tym samym roku.....

To też jesteś w Olsztynie ? na dziennych ? bo ja studiuje niestacjonarnie <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil18fmr    98
To też jesteś w Olsztynie ? na dziennych ? bo ja studiuje niestacjonarnie <_<

 

Ja na dziennych jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UP Lublin niestety juz piaty ostatni rok, piekny ten czas na studiach, ale trzeba wracac i pracowac w domu, jako młody dynamiczny rolnik :(


maszeruj albo giń !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek30    0

Koledzy już studiują a jak narazie to tylko technikum rolnicze(po wakacjach trzeci rok) w przyszłości zamierzam studiować na Akademii Podlaskiej w Siedlcach :(


MTZ 80
URSUS C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

4 rok Techniki Rolniczej na SGGW. Jeżeli ktoś jeszcze jest z SGGW o może spotkanko na kampusie na piździ placu w październiku?


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dewro    26

Od wrzesnia ide do trzeciej klasy technikum. Profil technik- mechanik


Zetor 7745 Turbo
Ursus C-355

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus914    6

Teraz 3 gimnazjum przede mną , a potem technikum rolnicze - Czarnocin albo Zduny lub Bratoszewice , lecz na 99 % to Czarnocin , bo pare osub się tam uczyło i polecają , i pociągiem mam dojazad łatwy. Jest ktoś na AF z uczniów lub absolwentów którejs z tych szkół ? Jeśli tak to proszę o kontakt . Pozdr.


Poland,Austria and Japan= moc naszego gospodarstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

za kilka dni. Zasadnicza Szkoła Mechanizacji Rolnictwa. Mechanik i Operator Maszyn Rolniczych :D Wkońcu :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

No to już teraz zaczne 3 gimnazjum, a potem raczej na Blichw Łowiczu, ale jeszcze nie jestem pewien. Bratoszewice sporo bliżej :D Jeszcze takie pytanko czym różni się mechanizacja rolnictwa od zwykłej rolniczej? :D


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
putinos92    0

Ja tam chodze do Technikum na technik pojazdów samochodowych ale w tym roku idę do zawodówki i mam do wyboru Mechanik Pojazdów Samochodowych albo Operator Maszyn Rolniczych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez Cawenil
      Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na forum. Jestem zawodowym budowniczym.
    • Przez uecl21
      Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą rolnym mieszkającym w Polsce? Weź udział w naszej 5-minutowej ankiecie, aby wesprzeć rozszerzenie oferty e-commerce w sektorze rolniczym w Polsce!
      https://campus.lamapoll.de/MasterThesisAgricultureMarketplace
    • Przez TomaszKow
      Jako nowy użytkownik forum pragnę ze wszystkimi się bardzo serdecznie przywitać.
    • Przez Suchy
      Jakie macie hobby.Wiem że praca zajmuje dużo czasu ale chyba każdy ma jakieś ciekawe zajęcie które wykonuje dla przyjemności lub z sentymentu.
      Ja na przykład robie domowe wina i destylaty (chyba wszyscy wiedzą o co chodzi <_< )
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj