Runder

Jakiego przedmiotu najbardziej nie lubicie i odwrotnie ?

Polecane posty

Runder    16

Jakiego przedmiotu w szkole średniej najbardziej nie lubicie/nie lubiliście a jaki lubicie/lubiliście najbardziej ?


Sprzedam opryskiwacz polskiej produkcji pojemność 400 litrów......Sprzedam pług khun master 103..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam224360    35

Nie lubię matematyki, fizyki, biologii, chemii.

Wolę humanistyczne przedmioty.

Edytowano przez Adam224360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcine    44

Lubiłem przerwę. Innych lubianych przedmiotów nie stwierdzam. No ok, przedmioty może i bym lubił, ale nauczycieli nie lubiłem :D


norweskie-lesne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie musimy żyć od świtu do zmierzchu tylko rolnictwem, a wręcz nie powinniśmy, najgorsza chemia a najlepszy wf i przedsiębiorcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil496    39

Nie nawidzę polskiego, niemieckiego, zawodowego angielskiego, biologii rozszerzonej. Kocham zajęcia praktyczne na warsztatach w piątek :D i technike w rolnictwie

Edytowano przez kamil496

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kraker
      Witam, będe musiał kupić nową kosiarkę rotacyjną (dyskowa odpada). Jaką firmę polecicie bo zastanawiam się nad rotacyjną Famarolu i Samasza a Mesco na pewno odpada. Cena kosiarki do 4000zł. Kosiarka będzie chodzić z zetorkiem 7211
      Pozdrawiam Kraker
    • Przez LukaszRol
      Witam zastanawiam sie jaki bybył najlepszy beczkowóz do gospodarstwa 15 ha chodzi mi szczegulnie o pojemność a pracował by w C-360
    • Przez ptaszyna
      Witam! Jak w temacie chciałbym się zapytać czy można założyć kompletne zwolnice z pochwą od 360 do zetora lub odwrotnie, czy są potrzebne jakieś przeróbki. Proszę niech ktoś się wypowie kto przekładał i jaki był efekt.
    • Przez stanrol
      Witam. Potrzebuje informacji od jakiej maszyny są te rzeczy na zdjęciach. I do czego służą te sita?
      http://www.fotosik.pl/u/stan-rol/album/1633227
    • Przez Kris5
      w ty roku wziąłem od sąsiada w dzierżawę 7 ha pola narazie na ten rok co później to się okaże, chciałbym posiać na tym polu w tym roku coś co nie będzie bardzo kosztowne w uprawie lecz przyniesie jakiś minimalny zysk i w związku z tym chciałem zapytać co byście polecali? myślałem o owsie lub kukurydzy lecz wiadomo kukurydza to już koszt.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj