Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Chudini

Fortschritt T-088/ Zaczep w ciągniku

Polecane posty

Chudini    0

Witam forumowiczów. Mam pytanie: czy zwykły zaczep tego typu ( http://www.sklep-gre...ducts_id/265638 ) w ursusie 912 wytrzyma współpracę z tym rozrzutnikiem czy musi być hitch. Proszę o odpowiedź ponieważ chciałbym podczepić ten rozrzutnik do 912 ale mam tylko ten zwykły zaczep.

xerion3800    42

Może nie wytrzymać. My w ursusie 902 mamy zrobiony nową listwę o grubości 25mm i szerokości 180mm. Jakoś raje radę. Ale hitch jest najlepszy do takich maszyn.

LukaszP    2

Nie wiem co za problem zalozyc zaczep hitch do 912. Jakby kto potrzebowal to mam prawie kompletny nowy do sprzedania.

Wiadomość z agroFakt.pl

Chudini    0

Witam ponownie, mam jeszcze jedno pytanie odnośnie tego rozrzutnika: jak podłączyć jego hydraulikę do 912, i jak ją obsługiwać aby sprawnie włączać i wyłączać posów łańcuchów. Dodam że mam 4 gniazda hydrauliki w ciągniku. Dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam

FINN    994

tak jak kolega wyżej, na pewno tylko 2 mozna używać, bo jedno jest do wolnego powrotu, a drugie podłączone do siłownika wspomagającego, chyba, że masz dodatkowy rozdzielacz... jeśli tak to podłącz do obu par i zobacz na których będzie najlepszy posów...

jak dla mnie to pytanie dziecinne, czy to problem popatrzeć i trochę pomyśleć?? logicznie... czy to na prawde takie trudne?? a od razu lecieć i na Af pisać??

Chudini    0

jak dla mnie to pytanie dziecinne, czy to problem popatrzeć i trochę pomyśleć?? logicznie... czy to na prawde takie trudne?? a od razu lecieć i na Af pisać??

kolego po to jest AF żeby pytać jak się nie wie, nie chcesz nie odpowiadaj

A poza tym rozumiem że aby posów cały czas działał to trzeba trzymać dźwignię ręką, ewentualnie ją czymś zablokować? Czy jest jakiś inny sposób?

FINN    994

tak, po to jest AF... ale nie z dziecinnymi pytaniami... a najpierw pomyślałeś, jak podłączyć?? podłączyłeś wg swojej praktyki, działało?? czy nie?? jeśli nie, to dopiero pytaj na AF... nie na odwrót... bo jak tak każdy bedzie z błahymi sprawami zawalał forum to zapanuje chaos... najpierw myślimy , logicznie....a dopiero jak nic się nie wyduma to pisze się na forum, bynajmniej ja tak robię...

Odnośnie tej dźwigni, to tak oryginalnie były takie ograniczniki , że jak przesunełeś za ten ogranicznik to dzwignia się opierała o niego i nie musiałeś trzymać...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez PIOTREK86
      Witam ;D. Może ktoś mi napisać jaki sprzęt najlepiej nadawałby się do ursusa 914? Dokładnie chodzi mi o plugi, szerokość agregatu uprawowego oraz liczbe łap i szerokość agregatu ścierniskowego. dodam że mam ziemie 1-3 klasy. Z góry dziękuje ;D
    • Przez Dawid18
      Witam. Mam takie pytanko: Ile może uciągnąć i jaki nacisk maximum może wytrzymać zaczep rolniczy w c-360???
    • Przez tlewandowski
      Sprzedam kombajn Case 527 1998r ,silnik 2343mth , młocarnia 1446mth, 3814ha, silnik volvo 270KM, heder 6,15m z wózkiem,
      rozrzutnik plew, sieczkarnia, sprawna klimatyzacja, instrukcja obsługi w języku polskim, katalog części.
      Stan kombajnu określam jako bardzo dobry. Kombajn doinwestowany garażowany od rolnika z prawdziwym przebiegiem.
      Sprzedaj tylko i wyłącznie z powodu zakupu nowego kombajnu.
      Kombajn do obejrzenia w miejscowości Grabowo Powiat Szczecinecki Województwo Zachodniopomorskie
      Cena 126.000,00zł podlega oczywiście negocjacji. Odbiór wyłącznie osobisty, nie posiadam transportu.
      tel. 600312433, email: tlewandowski@vp.pl

• Przez Jaro1234
      Witam farmerowiczów, kto posiada i mógłbyz zrobić zdjęcie zaczepu polowego w farmerku, jestem ciekaw jak on jest montowany. Widziałem u znajomego w proximie i szczerze mówiąc nie widzi mi się to montowanie jego a mianowicie jest zamontowany tak jak w farmerze ten transportowy przesówny tylko,że na zwykłych swożniach takich jak są przy łączniku centralnym. Według mnie powinno coś być w tym stylu jak w starszych ciągnikach że zaczepiane były pod spodem jak by pod tylnym mostem/ skrzynią. Dlatego prosił bym o jakieś fotki. pozdrawiam
    • Przez pi0tr
      Witam.
      Mam następujący problem z moją maszyną. Podczas koszenia dosyć często zdarza się że bęben młócący nie pobiera materiału. Heder i przenośnik pochyły działąją bez zarzutu, słoma gromadzi się na wysokości chwytacza kamieni (był czyszczony kilka razy, niczego to nie zmienia) i wraca górą przenośnika do ślimaka i tam kombajn go 'wypluwa'. Jak już bęben złapie to co się nagromadziło to zazwyczaj kończy się to zabiciem młocarni. Taśma przenośnika jest dosyć luźno ale to nie ona jest problemem - słoma jest wciągana do podajnika i stamtąd wraca. W okolicy chwytacza kamieni wszystko wygląda normalnie - nie ma żadnych przeszkód, nic nie jest wygiętw, wygląda jak fabryczne. Czy ktoś ma pomysł jaka może być przyczyna tego problemu? Prosze o pomoc - usterka zabiła już dwa pasy napoędzające całą młocarnię i dwa pasy od bębna.