Polecane posty

karol210589    5

Witam. Temat był już poruszany jednak nie do końca wszystko jest takie jasne. A więc chodzi o gniazdo 3 pinowe.  Wg instrukcji i chociażby tutejszych wypowiedzi i Poznaniu opinii  speców od elektroniki sprawa podłączenia  wygląda tak:

Pin 31 to masa

15/30 Plus czyli 12v

82 ma zostać nieużywane

Takie zalecenie jest również do mojego sterownika rozsiewacza rauch. Jednak przy takim podłączeniu sterownik nie działa

Po podłączeniu miernika i sprawdzeniu napięcia w gnieździe w innym ciągniku wychodzi że w Pinie 82 jest 12v po wlaczeniu stacyjki. I co o tym myśleć? Sam producent się pomylił? Co najmniej dziwne...

Edytowano przez karol210589

mezik0    45

A może pin 82 działa jak remote w radiu tzw wzbudzenie po przekreceniu stacyjki nigdzie o tym nie pisze w sterowniku? Jeśli pin by miał być pusty to było by to bez sensu robili by 2piny plus i minus więc dobrze poszukaj Bo jak dla mnie to masz 1 pin minus 2gi pin stały plus z aku a 3ci to właśnie takie wzbudzenie tzn remote zwał jak zwał

koper88    46

W przyczepie zbierającej claas jest 3 kable do zasilania i na jednym musi być masa a na dwóch plus więc tutaj może jest podobnie.

karol210589    5

Jest Panowie tak jak mówicie 

Jeden do aku...drugi minus A ten trzeci czyli 82 po stacyjce też 12v. I ładnie działa. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez beni226
      Mam w moim MF 3070 taki przewód w kabinie i nie wiem do czego on służy. Prąd w nim jest ale co do czego.W tej wtyczce są takie 3 wejścia na takie bloce.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cf4de57c54debed7.html
    • Przez farmerNH
      Witam.
      Chcialbym zalozyc do NH CB radio presidenta.
      Ktore wybrac harry czy johny?
      Ile powinnem dac, zeby nie przeplacic?
      Jaka antena? Za ile?

Czy moge cb podlaczyc pod radio w nh?
    • Przez mateuszs1993
      http://tablica.pl/oferta/case-1494-CID757-ID3ycBl.html#8223dc9a4f
      tak jak w temacie co powiecie o tym ciągniku i wgl o tej serii??
      jak z cześciami w normalnych sklepach rolniczych jakie ceny?
      i czy ten ciągnik posiada skrzynie hydro shift i co to wgl za skrzynia bo słyszałem że są z nią problemy i z naprawą ??
      Pozdrawiam z z góry dzięki za jakąkolwiek odpowiedź na temat tego ciągnika.
    • Przez wskpiotrus125
      witam chcę załorzyć klimatyzacje do ciagnika case mam w nim nagrzewnice czy mógł bym podłaczyć klimatyzacje do tej nagrzewnicy czy musiłbym oprócz (sprężarki ,parowkina, skraplacza) kupić rownież wentylator czy uda się to podlącyć pod tą nagrzewnice ?
    • Przez Ziomek1994
      Mam problem z kierunkowskazami.Oto chodzi ze jak wlacze zeby migal w lewo to w ogole nie mryga dopiera jak mocniej nacisniesz to zacznie ale bardzo slabo mryga.CO moze byc powodem usterki?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj