Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Krzysiek7711

Pompa opada przy dużych obrotach silnika

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pompa

Witam, chyba nie ma podobnego tematu na forum wiec zakładam. Otóż pewnego pięknego ranka podpiąłem do MF 675 swój siewnik z zamiarem siewu, podniosłem, wyjechałem na ulicę i nie tracąc czasu buta na pole. Po hałasie zorientowałem się, że siewnik został opuszczony i sunął lejkami po szosie. Gdy puściłem z gazu to od razu poszedł w górę. Gdy potem znowu dałem gazu to sytuacja się powtórzyła - mimo, że dźwignia podnośnika była ciągle tym samym położeniu. Gdy już ciągnik trochę pochodził i zlapał temperaturę to wszystko się unormowało ale czasami mam analogiczne sytuacje z innymi sprzętami. Ktoś miał podobnie? Co to może być?

rafal0079    1

witam jakim olejem masz go zalanego ??? ja bym obstawiał na rozdzielacz może a tak na wolnych obrotach to trzyma podnosnik nie opada jak go zgasisz to w ciągu 2-3 min nie opadnie podnosnik ???

bogus56    44

Kuzyn miał podobny problem przy 698 i winien był filtr od oleju pod ciągnikiem. Tak samo jak u ciebie przy dodawaniu gazu podnosnik opuszczał.

• Like 1

Wiadomość z agroFakt.pl

to jest jak sie nie mylę LHL 46 . Dzięki za odpowiedź! Sprawdzę ten filtr. Podnośnik w miarę trzyma ale jak mam coś ciężkiego to 5 minut i leży na ziemi

ben87    1

ja też obstawiam filter. albo olej gdzieści się może wymieszał jak robiłeś nie swoim sprzętem. w ostateczności zawór się zacina... miałem podobny prooblem w 595 podobno był filtr zapchany ale mi przestał podnosić całkiem pozniej

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować