pedro2

budowa obory krok po kroku co najpierw zalatwiac??

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pedro2    7224

Witam

 

mam zamiar dostawic rząd stanowisk z korytarzem paszowym do starej obory mysle ze 7,5m powinno wystarczyc co myslicie?? ale moje pytanie glowne jest takie bo nie moge znalezc tego w innych tematach czy jest jakas ustalona min odleglosc budynku od drzew?? bo jakbym dostawil te 7,5m to do drzew byloby jakies 15m czy to wystarczy czy bede musial robic wycinke jest to lasek brzozowy i wiadomo jak to brzoza sa bardzo wysokie...

 

z gory dziekuje za odpowiedzi Pzdr :)


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszT    16

Nigdy nie słyszałem o takim przepisie


Jeżeli pomogłem kliknij zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marb80    8

W decyzji o warukach przestrzennej zabudy, o którą musisz wystapić do gminy (trwa to do 3 miesiecy) są wyszczególnione obostrzenia: np że od danej granicy dziłki musi być np: 3m o drzewach nic nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtinho90    0

Za garażem stoi u nas kilkanaście świerków i jest to odległość na pewno mniejsza niż 15 metrów. Budynki stawiane 5 lat temu, więc żadnych ograniczeń pod tym kątem nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7224

aha ok dzieki za info wszystkim najbardziej obawialem sie tych drzew :P


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez PiotrUrbaniak
      Witam planuje postawić przechowalnie na ziemniaka i mam pytanie z czego stawiać i jakie to są koszty może wy budowaliście i wiecie jaki jest koszt budowy m2 gotowego budynku
    • Przez nikonn21
      Czy jest ktoś kto uprawia owoce w tunelach i chciałby się podzielić doświadczeniami? Chodzi mi o głównie o kwestie techniczne 
    • Przez pedzel
      witam będę robił przyczepę jednoosiową sztywną i proszę o  porady co do materiałów:przyczepa o wymiarach 3 x 1,7m burty 0,5m otwierana tylko tylna burta reszta na stałe przyspawana ładowność do max 3 tony na dolny zaczep , mam zrobioną oś z rury grubościennej na piastach z lublina i kołach z lublina ramę myślałem z profila zamkniętego 80x40x3 w kształcie trójkąta na to w poprzek profile 40x40x3 na podłogę blacha 3mm a na burty 2mm czy będzie to miało sens i czy wytrzyma te 3 tony ładunku
    • Przez ChiquitaB
      Witam. Praktycznie mam już projekt gotowy, ale chciałbym podpytać czy ktoś widzi w nim coś co by można było zmienić bo np u niego sie nie sprawdza.

    • Przez norbert098
      Witam czy ktoś z forumowiczów przerabial obore odwracając bydło głowy do środka? Jaki koszt mniej więcej?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj