Zaloguj się, aby obserwować  
pilkarz

cena wisni 2013

Polecane posty

wikwww4    0

Myślę że cena w granicach 2.5-3zł. Nie wiem jak u was ale u mnie nie będzie dobrego plonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikwww4    0

Wszystko będzie zależało od zbiorów wiśni w Europie. Zakłady już kupowały wegierską wiśnie tylko nie wiadomo w jakiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldemaros    10

panie i panowie skup zacznie sie od ceny 2zl kilogram.bylem na zakladzie przetworczym i tak mi powiedziano.zapewne jest juz zmowa bo kazdy kupujacy tak mowi.ja sam skupuje owoce.duzo nasciagali z wegier wisni gdzie jej jakosc jest bardzo dobra teraz potrzebuja troche naszej polskiej zeby wymieszac i puscic dalej jako polska,tak samo bylo z truskawka wszyscy mowili ze bedzie placic.cena byla od 2,5zl a skonczyla sie na 3zl w swietokrzyskim.zapewne byla by nizsza cena gdyby mieli ludzi do rwania duzo owocow zostalo w polu.a wracajac do wisni to u mnie w regionie buska zdroju juz zaczyna czerwieniec jutro zaczynamy skup odmian wczesnych,wiec jutro napisze wam jaka cena wyjsciowa.pozdrawiam producentow i skupujacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikwww4    0

Cena 2 zł bardzo kiepska patrząc na tegoroczny plon. Daj znać jak będziesz coś wiedział o cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldemaros    10

dzis poczatek skupu placone 2zl ale zakup marny tylko 4tony.ale wisnie pojdzie w gore bedzie ok 2,5zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1982    0

witam jak u was cena wiśni bo u mnie 2 zł okolice ostrowca św.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez misiekbz2
      Pozwoliłem sobie założyć temat o wiśniach (tak jak jest o truskawkach) gdyż nie znalazłem takiego. Są tu jacyś sadownicy? Zaczęliście zbiór? jak z cenami na przemysł?
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj