Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Katya

Zielona Arena w Ostródzie

Polecane posty

Katya    0

Witam na forum :) Mam nadzieję, że będę tu częstym gościem. Chciałabym zaprosić wszystkich do Ostródy na targi pod szyldem Zielona Arena.

W dniach 21-23.06. odbędą się Targi Rolne.

To impreza branżowa skierowana do:

- producentów i dystrybutorów maszyn i urządzeń rolniczych, ogrodniczych, sadowniczych

- producentów i dystrybutorów nawozów sztucznych

- dostawców kwalifikowanego ziarna siewnego

- dystrybutorów drzew i krzewów ozdobnych i owocowych

- producentów żywności i żywności ekologicznej.

Natomiast w dniach 4-6.10 zapraszamy na Targi Drobiu.

Targi Drobiu to wydarzenie skierowane do:

- hodowców kurcząt, indyków, kaczek, gęsi i piskląt jednodniowych

- producentów i dystrybutorów maszyn, urządzeń do kurników

- producentów i dystrybutorów pasz

- producentów żywności i żywności ekologicznej,

- producentów i dystrybutorów urządzeń energii odnawialnej

- dystrybutorów drzew i krzewów ozdobnych i kwiatów

- przedstawicieli agroturystyki

Zapraszamy na naszą stronę internetową: http://zielonaarena.pl oraz na naszego Facebooka: http://www.facebook.com/ZielonaArena

Katya    0

Przygotowania do Targów idą pełną parą. Mamy patronat honorowy Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Jacka Protasa. Zapraszamy do włączenia się w nasze działania :)

FINN    990

można by się przejechać, w końcu to aż tak daleko nie jest.. ;) a ta impreza jest organizowana pierwszy raz??

Wiadomość z agroFakt.pl

andrejus    157

Byłem dziś na targach w Ostródzie. Z ciągników były : Massey Ferguson, John Deere, Steyer, Kubota, Ursus, Zetor. Wiecie gdzie była najlepsza że tak napiszę obsługa? Zgadujcie :) Ja byłem bardzo mile zaskoczony :) :)

Pozostałe z firm jakoś tak nie bardzo do klienta, ciągniki pozamykane, jak chcesz usiąść w środku i porozmawiać z kimś idź sobie do stoiska poproś kierownika o kluczyki. Niby normalne ale w porównaniu do tej marki reszta wypada marnie.

Targi odbywają w nowej hali Arena. Zachęcam do przyjazdu. Targi trwają od dziś do niedzieli.

Edytowano przez andrejus

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez RolPro10
      Znacie jakieś Bardzo dobre technikum mechanizacji rolnictwa w Małopolsce?
    • Przez Filipeusz
      Na Targach prezentowane będą:
      maszyny i urządzenia rolnicze pasze i dodatki paszowe wyposażenie budynków inwentarskich zwierzęta hodowlane i ozdobne nawozy i środki ochrony roślin budownictwo odnawialne źródła energii krzewy i rośliny ozdobne wyposażenie ogrodów, żywność tradycyjna i regionalna przetwórstwo rolno-spożywcze instytucje działające na rzecz rolnictwa i obszarów wiejskich Targi odbędą się na terenie Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, przy ulicy Jagiellońskiej 91 w Olsztynie.
    • Przez Artaban
      Cześć!

Mam pewną sprawę. Hoduję opasy i chciałbym przerobić niewielką oborę ze ściółki głębokiej na ruszta. Chciałbym wiedzieć kilka rzeczy Jedna z nich to to jak sprzątać pod nimi. Chodzi o to jak najlepiej "urządzić" pod rusztami aby nie było problemów, czy trzeba będzie najpierw to mieszać żeby było można to wybrać? Jak byki czyją się na rusztach itp. Bardzo proszę o rady i wasze opinie

• Przez mrc1005
      Witam,

Posiadacie przenośnik ślimakowy (żmijkę) produkowaną przez Kul-Met z okolic Radomska?

http://kul-met.pl/

Możecie napisać co do jakości wykonania, trwałości elementów, użytkowania?

Czy lepiej kupić żmijkę M-Rolu? Szukam czegoś w granicach fi_110 i długości 6m z możliwością przedłużenia do 8m w przyszłości jeżeli była by taka potrzeba. Dmuchawy proszę nie proponować ponieważ mam zboże zsypane na poziomie "0"; i potrzebuje przesypać na przyczepę, a żmijkę wsadzę w pryzmę i nie będę musiał szuflować wszystkiego do zasobnika.

Dziękuje i pozdrawiam

Marcin